Horoskopas rugjūčio 10 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Veltis į ginčus ar diskusijas šiandien beprasmiška, nors ir šimtąkart būtumėte teisus. Jūsų galvoje pernelyg didelė sumaištis ir netvarka, kad galėtumėte rasti įtikinamų argumentų savo pozicijai pagrįsti. Būkite išmintingas, nusileiskite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Labai įdomūs projektai, geri sumanymai gali sustoti vien dėl nekalbėjimo ar nesusikalbėjimo, ryšio nebuvimo. Jūsų pareiga pasirūpinti, kad kiekvienas būtų išgirstas ir išklausytas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Vienintelė kliūtis, galinti sutrukdyti jums šiandien švęsti pergalę - jūsų paties apatija ir nenoras ko nors siekti. Šiaip jau žvaigždės jums palankios, pats esate linkęs perdėti prieš jus iškilusias kliūtis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neeikvokite veltui laiko ir jėgų gailėdamasis savęs. Patikėkite - daugelis pavydėtų jums jūsų problemų. Kai kurie norai išsipildys taip lengvai ir paprastai, kad net galite pajusti lengvą nusivylimą…

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galite sulaukti labai įdomių ir viliojančių pasiūlymų, gal atsivers netikėtos perspektyvos versle ar tarnyboje. Kita vertus, gali būti labai nelengva rinktis iš dviejų pažiūrėti lygiaverčių, bet nesuderinamų galimybių…

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būkite dėmesingas, šiandien kažkas gali jus labai suklaidinti, pats to visai nenorėdamas. Klauskite kelis kartus, kol šimtu procentų įsitikinsite, kad supratote teisingai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Apsiribokite veiksmais ir darbais, kuriuos seniai ir puikiai išmanote. Jokių eksperimentų, iniciatyvos, rizikingų sumanymų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būsite tiesiog neįkainojamas pagalbininkas žmonėms, susipainiojusiems savo jausmuose ar darbuose. Svetimus reikalus tvarkysite kur kas sėkmingiau nei savus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gera diena verslo ir karjeros reikalams, netikusi - asmeninėms problemoms spręsti ar megzti naujas pažintis. Kad ir ko imtumėtės, svarbiausia, kad patiktumėte pats sau. Nedarykite to, kas jus verčia raudonuoti, ir nekalbėkite to, kuo pats netikite, visa kita ateis savaime.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gana galingos išorinės jėgos klibins jūsų kruopščiai suplanuotą dienotvarkę. Jei neketinate pasiduoti, pasiruoškite atkakliai kovai. Šansų nugalėti turite, svarbiausia - nenuvertinkite savo galimybių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pastaruoju metu kiek susvyravęs pasitikėjimas savo jėgomis pamažu vėl turėtų grįžti. Padėtis ima keistis į gerąją pusę, nors ir pamažu, bet tvirtai. Vis dėlto kol kas venkite rodyti iniciatyvą, ypač jei imatės naujos jums veiklos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nesitikėkite aklos sėkmės. Tikslą pasieksite tik tikslingu darbu. Būsite linkęs planuoti, skaičiuoti, analizuoti. Atkreipkite dėmesį į artimiausių giminaičių sveikatą, ypač vaikų ar senelių. Antroje dienos pusėje netikėtai galite sutikti seniai matytą žmogų.