- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 10 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 10-oji:
Šv. Laurynas, Paskutinioji perkūno diena
Tarptautinė apatinių drabužių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aistė, Aurimas, Asterija, Astra, Filomena, Laura, Lauryna, Laurynas, Norimantas.
rytoj: Filomena, Klara, Ligija, Visalgas, Visvilė, Zuzana.

Protingos mintys:
"Kartais net įžvalgiausia akis nemato, kur baigiasi politika ir prasideda įstatymai" (L. Foichtvangeris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną skirkite daugiau dėmesio vaikams ar kitiems žmonėms, kurie galbūt negali savimi pasirūpinti. Atjauta, gailestingumas bei žmogiškas supratimas padės jums suvokti, jog šiame pasaulyje žmonės yra ne tik vartotojai, bet ir kūrėjai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kartais žmonės tiesiog atsitiktinai atsiduria laiku ir vietoje - ši diena žada jums būtent tokią lemtį. Bet nepasitikėkite atsitiktinumu, tai nepastovi laimė, todėl ateityje turėtumėte išmokti kantriai dirbti ir žingsnis po žingsnio artėti prie tikslo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galite sutikti ne itin malonių žmonių, kurie neturi kur išlieti pyktį. Jei tai jūsų draugai, būtinai užkirskite kelią tokiems barniams - jų nauda menka, o gali nemaloniai suerzinti. Jei savo nepasitenkinimą demonstruos nepažįstamieji - nekreipkite dėmesio, tai nėra skirta jums.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tikėtina, jog šiandien išgirsite ne vieną komplimentą ar pagyrimą - tai nuoširdi padėka už jūsų pastangas padedant tvarkytis su kitiems žmonėms iškilusiomis problemomis. Geru būdu sėkmingai buriate aplink save patikimų asmenybių ratą - tai galimybė patirti tikrą draugystę.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pasaulis nėra toks juodas, kaip tai atrodo užplūdus slogiai nuotaikai. Būtinai pasilinksminkite, pabūkite žmonių būryje ir atsisakykite atsiskyrėliškos dalios, kuri šiandien gali atrodyti priimtina. Pabandykite pakeisti aplinką, išvykti iš savo gyvenamosios vietos - aplankys nauji įspūdžiai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ši diena ypač palanki apmąstyti savo poreikius bei pasirinkti tinkamus sprendimus. Jei norite ko nors išmokti, pirmyn visu pajėgumu - jūs jau seniai atidėliojate savo norų įgyvendinimą. Jei trokštate tik tysoti lovoje, tai irgi sveikintina, nes poilsis dar niekam nepakenkė.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei susimąstėte apie savo charakterį, vadinasi, nesate patenkintas savo elgesiu su kitais žmonėmis. Galbūt pasikarščiavote ir ištarėte keletą nemalonių frazių, bet geriausia išeiti tokioje situacijoje - atsiprašymas. Netyčinis įžeidimas yra atleistinas, todėl nebesigraužkite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien originalios idėjos tiesiog suka jums galvą - pasistenkite jas įsiminti arba užsirašyti, nes ateityje jos pravers jūsų profesinėje veikloje. Nedirbkite sunkių darbų, duokite valią vaizduotei - tegu ji žaidžia ir kuria įvairiausius projektus. Tai padės jums suvokti savo siekius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien gali kilti keršto planų, bet pasistenkite atvėsti - niekas pikto jums nelinki, o jei manote, kad turite priešų, tai gali būti, kad klaidingai interpretavote vieną ar kitą situaciją. Pikčiausias žmogaus priešas yra jis pats, todėl pamąstykite - galbūt pykstate ant savęs?

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atrodo, jog jūs užmiršote savo gyvenimo svajonę - šią dieną būtų pravartu ją prisiminti ir, jei yra galimybių, įgyvendinti. Atsigręžkite į savo tikrąjį AŠ, tai padės suvokti, kurios vertybės jums iš tiesų yra svarbiausios, o kurios tik primesto iš išorės.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei apsupsite save itin vienodo charakterio žmonėmis, tai galiausiai pradės jums trukdyti ir riboti kūrybingumą. Nebūtina turėti nuolankių pritariančiųjų armijos, kad jaustum palaikymą, todėl geriau į kompaniją rinkitės įdomius, bet nebūtinai jus dievinančius asmenis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ši diena palanki organizuoti draugų ar gerų pažįstamų susitikimą - tai puiki proga išvysti seniai matytus žmones, pabendrauti ir pasidalinti šviežiausiomis naujienomis. Galite surengti vakarėlį ar pakviesti svečius į mažą kelionę - jūsų entuziazmas uždegs daugelį.