Horoskopas rugjūčio 11 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio vienuoliktoji, pirmadienis - 223-ioji metų diena (antroji 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 142 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 05.46, leidžiasi 21.01. Dienos ilgumas - 15.15.
Šeštąją delčios dieną Mėnulis teka 1.47, leidžiasi 18.00.
Saulė Liūto ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Daugelis didžių tiesų iš pradžių buvo šventvagystės" (Dž. B. Šo).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali kilti minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, stambius pirkinius, remontą. Daug dėmesio skirsite materialinėms vertybėms. Jeigu atostogaujate, pravartu būtų aplankyti seniai matytus artimus žmones, kiek pamirštas vietas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Aktyvi ir kūrybinga diena. Jausite stiprų poreikį matytis su brangiais jums žmonėmis, kalbėtis su kaimynais, draugais. Tapsite artimesni seserims, broliams. Laukia netolima kelionė, viešnagė.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dosniai žarstysite kitiems savo dėmesį, noriai dalinsitės naudingais patarimais, vertinga patirtimi ir daug kuo, ką turite sukaupę. Geras metas spręsti bei tvarkyti pinigines, turtines problemas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Turtiniai, materialiniai reikalai arba artimo žmogaus negalavimai, nepasitenkinimas kels susirūpinimą. Būtinas taktas ir dėmesys, bendraujant su aplinkiniais, šeimos nariais, nes neatsargiu žodžiu galite pakenkti ir sau, ir kitam.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Galima nauda iš labdaringai nusiteikusių žmonių ar socialinių institucijų. Venkite svaigalų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais visais atžvilgiais bus geri, tad galėsite laisvai mėgautis maloniu bei naudingu bendravimu. Vis dėlto labiau pakontroliuokite vaikus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galimas įsimintinas dalykinis susitikimas, svarbi pažintis. Tačiau bus nelengva atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbo situacija, sveikata, o gal su numatomu svečių antplūdžiu, kelione ar organizuojamu renginiu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Diena bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su aukštuoju mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Visa, kas tolima ir dar tik siektina, atrodys žymiai prasmingiau ir įdomiau už tai, kas yra dabar. Galima žinia ar svečias iš toli.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tikėtinos derybos, savų ir svetimų nuopelnų skaičiavimas, skolų aktualijos. Kažkokie įvykiai gali jus paskatinti atidžiau pažvelgti į savo sielos gelmes, užsiimti psichologine savianalize.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jus emociškai stipriai veiks išaugęs priešingos lyties dėmesys arba kalbos apie prarastą ryšį. Išdrįskite išsakyti savo jausmus. Jeigu tai ir nepasuks likimo rato norima kryptimi, vis tiek taps aiškiau, ko galite tikėtis ir ką planuoti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite pareigingi, lengvai tvarkysite kasdieninius reikalus, stengsitės daug suspėti. Galimos naujienos, jeigu mėginate įsidarbinti, modernizuoti verslą, keičiate stilių ar gyvenimo būdą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien staiga prisiminsite, kad esate reikalingi ne tik kolegoms, draugams, bet ir vaikams, mylimiesiems. Būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti ir daryti tai, kas jums yra svarbu bei malonu. Galite pasižymėti kūrybiniame darbe.