- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 11 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 11-oji

Savo vardadienius šiandien švenčia: Filomena, Klara, Ligija, Visalgas, Visvilė, Zuzana.
rytoj: Klara, Klaras, Laima, Laimė, Laimona, Laimonas, Laimutė, Laimutis, Tiberijus.

Protingos mintys:
"Visos aistros geros, kol jas valdome, visos blogos, jeigu joms paklūstame" (Ž. Ž. Ruso).

Avinas (03.21 – 04.20)

Niekas, net jūs, negali visą laiką būti nesavanaudis ir dosnus, todėl nesikankinkite ir iš gyvenimo pasiimkite tai, ko trokštate. Kartais reikia suprasti, jog niekas jumis taip puikiai nepasirūpins, kaip jūs pats - šiandien teikite prioritetą savo poreikiams.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną tiesiog reikalausite dėmesio. Pasistenkite būti kiek subtilesnis, daugelis žmonių jumis žavisi, tačiau nepila komplimentų kiekviena pasitaikiusia proga. Be to, patartina prisiminti, kad savivertė priklauso ne nuo aplinkinių nuomonės, o nuo jūsų vidinio nusiteikimo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien puikiai seksis generuoti idėjas, bet gali būti, kad jūs būsite vienintelis žmogus visame kolektyve, kuris mąsto. Nesikarščiuokite ir nemanykite esąs vargo bitė - turite suprasti, jog vusiems būna dienų kaip tyčia, todėl atidėkite itin sudėtingus darbus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų atsipalaidavimą gali sudrebinti nenumatyti darbai - gali pasirodyti, jog pastaruoju metu užmiršote kokį nors renginį ar apleidote svarbų projektą. Vertėtų susiimti ir ramiai viską atlikti, tik jokiu būdu nesugalvokite kaltinti savęs neatidumu - kam nepasitaiko užmiršti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Net jei šiandien pakliūtumėte į keblią situaciją, tai neišmuš jūsų iš vėžių - sugebėsite parodyti, ką mokate: puikiai derinsite sumanumą, gebėjimą mąsyti racionaliai ir subtilų humoro jausmą. Jūsų pozicijos kaip niekada saugios, todėl leiskite sau pasimėgauti ramybe.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Prieš pradėdamas dieną, susiplanuokite darbus, nes be jo tik trypčiosite vietoje. Šiandien reikėtų atkreipti dėmesį kad ir į menkiausią smulkmeną - kiekviena jų gali sužlugdyti svarbų projektą. Laikas nebus jūsų sąjungininkas, gali tekti skubėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūs esate savo gyvenimo šeimininkas, bet tai nereiškia, kad neturėtumėte paklausyti kitų žmonių patarimų. Pasinaudokite kitų išmintimi, ji gali jums praversti situacijose, į kurias dar nesate pakliuvęs, arba paskatins priimti vieną ar kitą sprendimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kiekvienas jūsų šiandien priimsimas sprendimas nebus gyvybės ar mirties klausimas, todėl neeikvokite energijos smulkmeniškai mąstydamas apie būsimas pasekmes, o verčiau susitelkite ties ilgalaikiais tikslais, kurie turės įtakos jūsų ateičiai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Neleiskite rūpesčiams apkartinti jums gyvenimą - šiandien mąstydamas apie tai, ko nespėjote padaryti arba kur neapsilankėte, tiesiog švaistysite savo laiką. Pasistenkite suprasti, kas jus neramina, išanalizuokite savo jausmus bei elgseną.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šią dieną nesistenkite kitiems žmonėms primesti savo nuomonės. Kaip jau žinote, daugelis dalykų yra subjektyvūs, todėl įsisąmoninkite, kad bendra kolektyvo nuomonė yra kompromisų keliu pasiektas sutarimas, o ne besąlygiškas pritarimas jūsų požiūriui.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ši diena privalo būti skirta jums - būtų puiku, jei galėtumėte ramiai pasimėgauti puodeliu kvapnios kavos, neskubėdamas papusryčiautumėte, svajokliškai nupėdintumėte į darbą ar kur kitur ir neskubėdamas atliktumėte jums pavestus darbus. Šiandien skubėkite lėtai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien įveikti visus darbus gali telkti įdėti kur kas daugiau pastangų, nei reikėdavo anskčiau - kaltas jūsų išsiblaškymas. Skirkite laiko atsipalaidavimui, pabendravimui ar tiesiog suvalgykite skanų desertą ir visi rūpesčių prisiminimai išnyks iš atminties.