- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 18 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 18-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Elena, Mantautas, Mantautė, Mantė, Mantotas, Skovilas, Skovilė, Skovyda, Skovydas.
rytoj: Argauda, Argaudas, Argaudė, Balys, Boleslovas, Bolius, Emilija, Felicija, Patrimpas.

Protingos mintys:

"Gamta niekados mūsų neapgaudinėja; tik mes patys nuolat apsigauname" (Ž. Ž. Ruso).

Avinas (03.21 – 04.20)

Mažas nesusipratimas šiandien gali turėti didesnės įtakos jūsų gyvenimui, nei jūs įsivaizdavote, todėl atkreipkite dėmesį į smulkmenas. Gali būti, kad nuspręsite stipriai pakeisti veiklos sritį arba bent jau imsitės naujų darbų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien jus gali kamuoti pavydas - atrodys, kad kiti žmonės gyvena laimingesnį, teisingesnį gyvenimą, jiems labiau sekasi. Nepasiduokite kvailam įspūdžiui, po spindinčia aplinkinių išore gali slypėti nusivylimas, o jūs tikrai neturite kuo skųstis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien tikėtina, kad jūsų protas ir širdis tarpusavy nesusitars: sveika logika siūlys vieną elgsenos variantą, širdis - kitą. Nesiblaškykite ir svarbius sprendimus atidėkite, kai tikrai žinosite, kaip turite elgtis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali kilti minčių planuoti gyvenimą toli į priekį. Tai, žinoma, pagirtina iniciatyva, bet supraskite, jog visko nenumatysite, be to, būtina palikti vietos ir atsitiktinimui. Jei vis dėlto norite smulkmeniškai susidėlioti savo darbus, nenustatykite griežtų terminų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien pajusite, jog turite kažko atsisakyti ir išsivaduoti iš suvaržymų. Gali būti, kad mažas praradimas padės daugiau atrasti, todėl drąsiai imkitės kaitos: sumažinkite darbo ar mokslo krūvį, atsisakykite nelabai svarbaus tikslo, užmirškite ne itin malonius draugus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali būti, kad darbai pareikalaus neįtikėtino gebėjimo greitai pristaikyti prie besikeičiančios situacijos, bet jūs puikiai pajėgsite susitvarkyti su iškilusiais nepatogumais. Spinduliuosite puikia nuotaika, todėl dieną nejausite net nuovargio.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Viena yra būti lanksčiam, tačiau visai kas kita, kai norite iš savęs išspausti daugiau nei derėtų. Pagailėkite savęs, nereikalaukite nerealių pasiekimų, kurie jums net nėra būtini. Atkreipkite dėmesį į sveikatos sutrikimus, bet nesibaiminkite - jie trumpalaikiai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Vienintelė bėda, iškylanti laimės kūdikiams - suvokimas, kad kiti žmonės juda neteisinga linkme. Šiandien galite būti įvertintas vadovybės, pakils jūsų autoritetas, tačiau jei norėsis kitiems pamokslauti - prilaikykite liežuvį už dantų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien būsite kupinas idėjų ir energijos jas įgyvendinti. Tačiau gali kilti sunkumų derinant veiksmus su aplinkiniais, todėl geriausia būtų dirbti ar mokytis vienam - taip nei kitiems trukdysite, nei pats gaišite laiką tuščioms diskusijoms.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien jums gali tekti laimė kažkuo rūpintis - gali būti, kad nesupratingas kolega užkraus savo darbą jums, draugai paprašys pasirūpinti mažu vaiku arba teks slaugyti segantį giminaitį. Saviems darbams laiko, žinoma, neliks, bet jausitės naudingas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šią dieną galite suvokti, kiek daug meilė reiškia jūsų gyvenime, pasaulis gali nušvisti kitomis spalvomis. Tikėtina, jog jūsų požiūrio pokyčius sukels kas nors itin esminga: galite gauti svarbių naujienų, galbūt kiek susvyruos susikurto pasaulio pamatai, bet patikėkite, viskas į gera.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jums nebūtina visuomet puikiai sutarti su aplinkiniais žmonėmis. Kartais barniai padeda suprasti, kas daroma ne taip. Be to, išsakyti, ką iš tiesų galvojate gali būti naudinga, jei tai darote nepiktai ir neagresyviai. Tačiau ir pats išgirskite kritiką savo atžvilgiu.