Horoskopas rugjūčio 19 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio devynioliktoji, antradienis - 231-oji metų diena (antroji 34-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 134 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 06.01, leidžiasi 20.42. Dienos ilgumas - 14.41.
Trečiąją delčios dieną Mėnulis teka 00.24, leidžiasi 16.40.
Saulė Liūto ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Nelaimė atveria sielą spinduliams, kurių nepastebi gerovė" (Ž. B. Lakorderas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Seksis tvarkyti reklamos, spaudos, komercinius reikalus. Neturėsite galimybės atsikvėpti nuo bendravimo. Labiausiai būsite atakuojami telefono skambučiais ir mobiliomis žinutėmis. Išlikite taktiški, bet neveidmainiaukite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ši diena turėtų būti sėkminga. Tiktų aptarti vykdomus projektus, pratęsti sutartis, modernizuoti verslą. Tikriausiai vyksite apsipirkti, prekiausite arba domėsitės komerciniais, turtiniais dalykais, verslo aferomis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien noriai imsitės darbų. Tikriausiai pavyks sutvarkyti svarbų reikalą, užsidirbti pinigų arba įsigyti norimą daiktą. Tačiau pirkimas išsimokėtinai netrukus gali pasirodyti nenaudingas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kažkas gali mėginti manipuliuoti jūsų jausmais, patiklumu. Tačiau tokių problemų neturėtų iškilti, jeigu vengsite tuščio bendravimo, šurmulio. Tiktų be įtampos pasitvarkyti buityje ar tiesiog patinginiauti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ryte galite patirti nuostolį, praradimą. Tai gali būti susiję ne tik su daiktais, bet ir su santykiais. Vis dėlto būsite aktyvūs, kūrybingi, smagiai šmaikštausite. Vakare verta susitikti su bendraminčių kompanija, atgaivinti seną pažintį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Iš ryto būsite išsiblaškę, galite kažką pamiršti, pamesti. Tačiau intuityviai suvoksite, kaip derėtų elgtis ir ką reikėtų patarti kitiems, todėl puikiai sutarsite su aplinkiniais. O darbų vežimas įdienojus veržliai pajudės pirmyn.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Seksis intelektinis darbas. Jūsų jausmus maloniai pakutens patinkančio asmens išreikšta simpatija. Galite gauti žinią iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Verta pasidomėti įstatymais, kad teisingai susivoktumėte situacijoje.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Palanki diena tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti bendradarbiavimo ar dalybų sutartis, planuoti permainas tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle. Visa tai turėtų išeiti į naudą šiek tiek vėliau.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gali iškilti pasirinkimo klausimas asmeninių santykių srityje. Galva apsisuks nuo aplinkinių pamokymų. Lengviau seksis bendrauti su nepažįstamais ir su tais, kurie neketina jus kuo nors įpareigoti, nereikalauja atsiverti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien puikiai atliksite planuotus darbus ir dar suspėsite parodyti dėmesį tiems, kuriuos globojate, mylite. Regis, norėsis keisti įvaizdį, atsinaujinti, diegti sveiką gyvenimo būdą, rūpintis gyvūnais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ant konkurencijos svarstyklių lėkštelės atsidurs jūsų kompetencija bei patirtis arba išorinis patrauklumas. Regis, sulauksite palaikymo. Neblogai seksis kūrybinis darbas. Įkvėpimas padvigubins energiją. Gerai sutarsite su vaikais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tikėtini reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, archyvais, namų remontu ar pan. Turbūt sulauksite neblogų naujienų. Rūpinsitės ir artimų žmonių problemų sprendimu. Yra vilties, kad pagerės atmosfera namuose.