Horoskopas rugjūčio 20 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 20-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Benona, Benonas, Bernarda, Bernardas, Beržas, Beržūna, Nemunas, Neringa, Samuelis, Tolvina, Tolvinas, Tolvinė;
rytoj: Gaudvaišas, Gaudvyda, Gaudvydas, Medeina, Medeinė, Medeinis, Symantas, Symantė, Syvainas, Syvainė.

Protingos mintys:
"Žmogus be tėvynės - tai smiltelė, pasmerkta laiko ir erdvės atsitiktinumų savivalei" (Ž. B. Lakorderas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Turėtumėte prisiminti, ką reiškia analizuoti save, savo jausmus bei santykius su kitais žmonėmis. Atrodo, kad pastaruoju metu neskiriate itin daug dėmesio savęs pažinimui - tai nėra gerai, nes gali sukelti vidinę įtampą, galite jaustis nesaugus ar neišpildęs savo siekių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien atkreipkite dėmesį į vaikus ar paauglius - jūs esate puikus pavyzdys, mokate nuostabiai bendrauti, sutariate su įvairaus plauko žmonėmis. Be to, ir pats galite pasisemti patirties iš jaunesnių už save, jie taip pat gali daug ko išmokyti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neseniai įvykęs pokytis gali stipriai atsiliepti jūsų gyvenime, tačiau tik nuo įdėtų pastangų priklausys, ar šis pokytis bus jums naudingas. Pasistenkite tinkamai išnaudoti gyvenimo jums suteiktą progą ir nelikite nuošalyje, kai bus priiminėjami sprendimai, liečiantys ir jus patį.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien būsite labai ekspresyvus. Tai nėra blogai, bet pasistenkite kontroliuoti, kad tokia būsena ilgai tęstųsi. Jums reiktų mokytis tramdyti emocijas, nes svyravimas nuo didelio džiaugsmo iki milžiniško nusivylimo labai sekina organizmą ir ardo psichologinę pusiausvyrą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei jaučiate įtampą arba kankina beprasmybės jausmas, atsigręžkite į šeimą, skirkite dėmesio artimiesiems - jie padės įveikti iškilusius sunkumus ir susigrąžinti emocinį stabilumą. Pasistenkite daugiau laiko praleisti veikdamas ką nors naudinga, tai padeda nuvyti blogas mintis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jeigu trokštate lengvos dienos, tai pats ją tokią ir susikurkite - neskubius darbus kuriam laikui atidėkite, o skubiuosius iškart įveikite ir mėgaukitės atokvėpiu. Nieko baisaus kartais eiti paprastesniu būdu, nes žmogus nėra geležinė būtybė.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galite susivokti, kad sritis, kurioje jums visuomet sekėsi, jūsų nebetenkina - atrodo, kad užčiuopėte naujus tolius, iškilo nauji tikslai. Tai puiku, bet neatsisakykite taip lengvai jau pasiektų dalykų. Juk tai, kas esate, yra praeityje įdėtų pastangų rezultatas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien užplūs svajokliškos nuotaikos, galite nugrimzti į vaikystės prisiminimus. Jei tai netrukdys įprastam gyvenimo ritmui, galite toliau sau svajoti, bet neperlenkite lazdos, nes pernelyg įsisiautėjus sentimentams, galite užmiršti realų gyvenimą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Žemės drebėjimai gali būti prognozuojami - šiandien pasiruoškite asmeniniam žemės drebėjimui. Gali atsitikti kas nors, kas sukrės jūsų gyvenimo pamatus. Po stiprių pasikeitimų galite sulaukti naujų galimybių - galbūt pamatysite aiškų ateities planą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien jums gali būti patikėta labai svarbi užduotis ar užkrauta didelė atsakomybė. Pabandykite išvengti pernelyg plataus pobūdžio konsultacijų su aplinkiniais - jei užduotis patikėta jums, tai jūs ją atlikti ir turite. Nebandykite visko suversti kolektyvui, nes sulauksite neigiamos reakcijos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nepaisant fakto, kad rutina gali apkartinti gyvenimą, tačiau šįkart žinodamas, kas jūsų laukia ateinančias kelias dienas, jausitės saugus, ramus ir atsipalaidavęs. Šiuo metu galite pajusti stabilumo poreikį, todėl šiandien galėsite juo pasimėgauti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien jūsų socialiniai įgūdžiai bus stebėtini - taip norėsis plepėti, bendrauti, kad aplinkiniai netekę žado bus priversti jūsų klausytis. Bet nesitikėkite, kad visi žmonės liks kantrūs, kai jiems neleisite nė prasižioti, todėl geriau įsiklausykite ir į kitus.