Horoskopas rugjūčio 21 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 21-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gaudvaišas, Gaudvyda, Gaudvydas, Medeina, Medeinė, Medeinis, Symantas, Symantė, Syvainas, Syvainė;
rytoj: Dovainis, Dovainė, Giriotas, Giriotė, Girkanta, Girkantė, Girma, Girmantas, Girmantė, Pilypa, Pilypas, Taučius, Tautgailas, Tautgailė.

Protingos mintys:
"Niekas žmogaus taip nestabdo, kaip jis pats save" (A. Belas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali sustoti visi projektai, o planų įgyvendinimą stigdins nenumatytos aplinkybės. Patikėkite, nieko baisaus nenutiks, jei kuriam laikui atidėsite visus darbus, nes kai nesiseka, geriau neeikvoti jėgų pastangoms.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien visa energija turėtų būti skirta darbų pabaigimui, nes kitu atveju šie darbai nuolat jus kamuos ir primins apie save. Jei nesiseka laiku visur spėti, pabandykite susiplanuoti dieną. Gali būti, kad aplinkybės planus kiek pakeis, bet tikrai nesuardys.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali būti, jog teks mokytis naujų dalykų, kurie jums anksčiau nebuvo reikalingi. O dar puikiau tai, kad nauji potyriai jums veikiausiai suteiks daug džiaugsmo - noriai imsitės iššūkių, seksis įsisavinti bei apdoroti infomaciją.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų energija apžavės ir stebins aplinkinius. Tai, žinoma, labai puiku, bet ar tikrai neapsimetinėjate, jog esate kupinas jėgų? Jei džiugesiu pridengiate giliai širdyje tūnantį liūdesį, geriau kam nors išsipasakokite, o nesumeluota gera nuotaika ateis vėliau.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kas nors gali versti jus priimti vieną ar kitą sprendimą. Net jei tai ir atitiktų jūsų interesus, tačiau aiškiai parodykite, kad ketinate galvoti savo galva. Gali būti, kad kitiems žmonėms atrodote nepakankamai pasiryžęs priimti sprendimą - pagalvokite, kodėl taip yra.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šią dieną gali kilti sunkumų aiškinantis smulkias detales - gali būti klaidingai interpretuojama informacija, supaprastinamos išvados. Tačiau tai nebus jūsų kaltė, tiesiog susidursite su aplinkos trukdžiais, kurie lėtins darbo tempą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien jums galioja rizikos faktorius: galite perdėtai sureaguoti į nekaltą juoką, o paskui gailėtis savo emocingumo. Jei taip atsitiktų, tiesiog atsiprašykite, nes visi puikiai supranta, jog nesate pykti linkęs žmogus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien aplinkybės vers keisti planus bei prisitaikyti prie situacijos. Tai neturėtų kelti įtampos, nes esate puikiai pasiruošęs ir didesniems išūkiams, bet nebūtina karštligiškai siekti tobulumo - darykite tiek, kiek galite, bet ne daugiau.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Dienos pradžia bus lėta ir nuobodi, bet neleiskite sau apsunkti - bendraukite su žmonėmis, dalykitės idėjomis, galvokite apie naujus projektus. Darbas komandoje šiandien būtų geriausia veiklos forma, todėl burkite žmones.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali būti, kad šiandien jausits pavargęs ir visai nenorėsite nieko daryti - juo labiau dirbti ar mokytis. Būtinai pailsėkite, atsikvėpkite, galite paprašyti kitų žmonių pagalbos. Beje, kreipdamasis paramos užmegsite draugiškus santykius.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien atsisakykite bet kokių grandiozinių planų, nes diena bus labiau tinkama tingiai ilsėtis, nei aktyviai dirbti. Jei negalite atidėti svarbių reikalų, pasistenkite bent nepersitempti ir atsiriboti nuo stiprių emocinių dirgiklių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena gali būti kupina dramų, bet, laimei, jos bus tik audra stiklinėje ir nesujauks nei jūsų dvasinės pusiausvyros, nei kaip kitaip pakenks. Tačiau atkreipkite dėmesį į iš pirmo žvilgsnio menkus atsitiktinumus - galbūt įžvelgsite dėsningumą?