- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 23 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 23-oji:

Baltijos kelio diena (Juodojo kaspino diena)
Tarptautinė vergų kelio ir vergovės panaikinimo diena
Europos diena stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti
Internautų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dovainis, Dovainė, Giriotas, Giriotė, Girkanta, Girkantė, Girma, Girmantas, Girmantė, Pilypa, Pilypas, Taučius, Tautgailas, Tautgailė;
rytoj: Baltramiejus, Baltras, Baltrus, Leonidas, Raimundas, Rimgaudas, Vilmantas, Vieštautas, Vieštautė, Viešvilas, Viešvilė, Viešvina, Viešvinas, Viešvinė.

Protingos mintys:
"Įprask prie minties, kad mirtis mums niekis, nes gėris ir blogis yra pojūtis pasaulyje, o mirtis visiškai iš jo išvaduos" (Epikūras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jums bus patikėtas svarbus darbas - jei nedrąsu jo imtis, paprašykite pagalbos ar patarimo. Jei šeimoje teks imtis teisėjo vaidmens - būkit gailestingas ir supratingas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien gali susvyruoti jūsų pasitikėjimas savimi. Nepulkite į neviltį, pasilsėkite, surikiuokite mintis, o paskui vėl kibkite į darbą. Šiandien palankus metas bendrauti, ieškoti bendrų sprendimų - tarkitės su šeimos nariais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien neturintis moralinių skrupulų žmogus gali sugriauti jūsų dienos planus. Neišvengiamo neišvengsite, tiesiog pasistenkite šiandien nieko svarbaus neplanuoti. Vakare raskite laiko pabūti su savimi.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien susilaikykite nuo triukšmingų pramogų, nuo skubotų sprendimų, pasistenkite sutramdyti kylantį pyktį ir nepakantumą. Jokiu būdu nesipykite su artimais žmonėmis - ateityje greičiausiai paaiškėtų, kad buvote neteisus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atsipalaiduokite, išlaisvinkite energija, ir visi darbai eisis kaip iš pypkės. Vakare pavyks išspręsti senai ramybės nedavusį su asmeniniu gyvenimu susijusį klausimą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tai, kas vakar atrodė neįmanoma, šiandien bus lengvai pasiekiama. Vakarykštis barnis šiandien kels šypseną ar netgi privers nurausti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien pasistenkite neapsikrauti buitiniais rūpesčiais. Antroje dienos pusėje gali atsirasti įtampos bendraujant su artimaisiais. Būtų į naudą dieną praleisti kur nors toliau nuo namų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikriausiai šiandien teks atidėti planuotus asmeninius reikalus, kad galėtumėte padėti rūpesčių turinčiam draugui. Pasistenkite tai daryti nuoširdžiai, su meile.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien galite pasijusti savo paties susikurtų taisyklių vergas. Pasiryžkit jas keisti. Vakarą verčiau praleiskite namuose, surikiuokite mintis, ramiai apmąstykite ateities planus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pamąstykite, ar ne laikas permainoms jūsų gyvenime - gal seniai darėte remontą, gal darbas jau seniai jūsų netenkina o gal tiesiog seniai savęs nelepinote?

Vandenis (01.21 – 02.19)

Iš ryto pateksite į nemalonią situaciją - jūs bandys apkaltinti nebūtais dalykais. Nesikarščiuokite - ramiu tonu išdėstykite savo argumentus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gera diena generaliniam pasitvarkymui namuose. Aktyvi fizinė veikla padės nuslopinti kylantį neaiškų nerimą, išspręsti psichologinio pobūdžio problemas. Vakare leiskite sau ramiai pasėdėti su mėgstama knyga ar tiesiog pabūti sus savo mintimis.