Horoskopas rugjūčio 24 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Turite puikią galimybę dar kartą įrodyti savo sugebėjimus partneriui ar pats sau. Rodomus simpatijos ženklus derėtų priimti santūriai. Kuo mažiau kalbėsite, tuo daugiau laimėsite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Didelė rizika įklimpti į smulkmeniškumo liūną - norėsis mokyti aplinkinius gyventi, atrodys, kad tik jūs vienas sugebate priimti protingą sprendimą, o kiti viską daro ne taip.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien patartina tramdyti neigiamas emocijas - nuo menkiausios smulkmenos prasidės ginčas gali įsiliepsnoti iki didelio barnio, kuris išsunks ne tik jus, bet ir kitą žmogų ar žmones. Pasistenkite būti atlaidesni.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Santykiai su mylimu žmogumi, regis, pakibs ant plauko. Nesigraužkite - nesutarimai laikini. Svarbiausia - neprikalbėkite to, dėl ko paskui tektų gailėtis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Diena netinkama bendravimui - nesikvieskite svečių ir patys verčiau atsisakykite kvietimų svečiuotis. Nesklandumai asmeniniame gyvenime artimiausiu metu vienaip ar kitaip išsispręs - būkite stiprūs ir tvirti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Teks apsišarvuoti kantrybe, pakantumu, pasitelkti supratingumą. Kad ir kaip to norėtųsi - įvykių šiandien nepaskubinsi, o ir neverta to daryti Pasikliaukite savo laiminga žvaigžde.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien visi lyg susitarę mėgins išvesti jus iš kantrybės, na bent jau, taip jums atrodys. Duokite daugiau laisvės sutuoktiniui, vaikams, atsiribokite nuo svetimų žmonių rūpesčių. Jums būtinai reikia laiko sau.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neplanuokite grandiozinių pirkinių, didelių darbų - šiandien sunkiai seksis susikoncentruoti ar rasti protingą išeitį. Leiskite laikui tekėti, įvykiams klostytis savo vaga.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Artimiesiems reikia jūsų dėmesio, pasistenkite jį visą skirti šeimai. Ypač vaikams norisi jautrumo, švelnumo, supratingumo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ožiaragiai bus linkę dalinti pompastiškus pažadus, kurių greičiausiai neskubės ir nenorės tesėti. Atsargiau - galite nuvilti brangų žmogų ir pelnyti pažaduko reputaciją.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien pasistenkite nepervargti, nesiimkite didelių darbų, ypač naujų. Stenkitės būti jaukioje, jums mieloje aplinkoje, nedaugiažodžiaukite.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jokiu būdu neapsikraukite nebūtinais įsipareigojimais, kad ir kaip norėsis pasipuikuoti ir pademonstruoti, kokie šaunūs ir geri esate. Skirkite laiko pamąstyti apie savirealizaciją, ateities planus.