Horoskopas rugjūčio 25 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio dvidešimt penktoji, antradienis - 237-oji metų diena (antroji 35-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 128 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 6.12, leidžiasi 20.29. Dienos ilgumas - 14.17.
Ketvirtąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 16.25, leidžiasi 0.14.
Saulė Mergelės ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Ką jau sykį skaudžiai sužeidė likimas, tas amžinai lieka opus" (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena gana palanki įvairiems darbams, dalykiniams pokalbiams, kontaktams su oficialiais veikėjais. Ypatingo jūsų dėmesio, pagarbos gali nusipelnyti protingi ir talentingi žmonės. Gali užsimegzti įdomūs bendradarbiavimo ryšiai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jeigu teks spręsti su teisėtvarka, švietimu, užsieniu ir užsieniečiais susijusius reikalus, viskas eisis gana sklandžiai. Aplinkinius galite stebinti savo erudicija, plačiu akiračiu, aukštais moraliniais principais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien palankiausia spręsti finansinius reikalus, mokesčių, draudimo, deklaracijų klausimus. Su naujovėmis neskubėkite, pirma užbaikite tai, ką seniau pradėjote ir ką būtina suspėti atlikti laiku.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų iniciatyvą, veiklumą stimuliuos konkurencija. Galbūt ieškosite galimybių, kaip įsiteikti asmeniui, nuo kurio galėtų priklausyti jūsų padėtis. Padaugės emocijų, susijusių su meile, partneryste. Išsiaiškinsite nesklandumus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ryžtingai imsitės darbų. Viskas seksis gerai, jeigu nepasitaikys netikėtų posūkių. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius reikalus, išplėsti savo ar įmonės galimybes. Jomis verta pasidalinti su kolegomis, darbdaviu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ši diena žada kūrybinį, romantinį polėkį. Tikriausiai neblogai judės reikalai, susiję su pramogų verslu, menu, pedagogika. Gali nudžiuginti viliojamas pasiūlymas arba vaikų laimėjimai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien neblogai seksis pradėti darbai ir tikriausiai nenuvils žmonės, iš kurių tikėjotės supratimo, paramos. Mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę savo gyvenimo kokybę, išspręsti šeimines problemas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tęskite pradėtus darbus, tvarkykite neatidėliotinus reikalus. Regis, noriai bendrausite, tad pagerės santykiai su kolegomis, kaimynais. Kai kurias problemas išspręsti jums padės būtent jie.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Noriai tvarkysite buitinius, turtinius reikalus, o jei užsiimate verslu - uoliai plušėsite ir kursite planus, kaip padidinti pelną. Gali kilti neblogų idėjų. Galimos pajamos ir iš nuomos, tiekimo, tarpininkavimo, komercijos.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gana daug nuveiksite, jeigu dirbate darbą, susijusį su informacijos gavimu ar pateikimu, reklama, mokslu, transportu, telekomunikacijomis. Pagerės santykiai su aplinkiniais, kaimynais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien nepatartina daug bendrauti bei imtis svarbių reikalų, jeigu jie nesusiję su medicina, menu, socialine sfera. Gali būti, kad konfidenciali informacija drauge su gera intuicija padiktuos teisingą sprendimą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pajusite stipresnį pasitikėjimą savo jėgomis, populiarumu. Trauks sportas, įvairūs renginiai, pramogos. Galite susitikti su senų bičiulių kompanija, susidomėti kažkokia kolektyvine veikla arba senu savo pomėgiu.