- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 25 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 25-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Liuda, Liudas, Liudvika, Liudvikas, Liudvina, Liudvis, Luiza, Liucilė, Mangailas, Manius, Manys, Medgina, Medginas, Medys;
rytoj: Algina, Alginas, Alginė, Alginta, Algintas, Aleksandras, Gailius, Zefirinas, Zefyrinas.

Protingos mintys:
"Blogų poelgių reikia vengti dėl neapykantos jiems, o ne iš baimės" (Publijus Siras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Kada paskutinį kartą flirtavote? Jei negalite prisiminti, vadinasi, pats laikas prisiminti, kad žavūs pasimatymai, subtilus flirtas bei reikšmingi žvilgsniai yra puikus būdas ne tik nuostabiai praleisti laiką, bet ir gerai jaustis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną pasižymėsite gera intuicija, bet nuojautos dabar jums nereikalingos, dabar jums gali tekti priiminėti kad ir nelabai svarbius, bet visgi sprendimus. Neabejokite labai ilgai, nes ilgainiui situacija gali išsispręsi pati, bet tai nebus jums naudinga.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Norėsis kiek pasilinksminti, paišlaidauti. Kitaip tariant trokšite atsipalaiduoti nuo įprasto gyvenimo ritmo, kuris jums jau įgriso iki gyvo kaulo. Pabandykite ką nors pakeisti savo gyvenime, kartais užtenka smulkmenos, kad pakistų visuma.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite pasijusti drovus ir pažeidžiamas tarsi mažas vaikas. Žinoma, savijauta dažniausiai atspindi jūsų savęs vertinimą, bet kartasi aplinkybės būna negailestingos ir priverčia joms paklusti. Pabandykite paanalizuoti tokios jausenos priežastis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Žmonių santykiai niekada nestovi vietoje, todėl turėtumėte suprasti, kad niekada nebebus taip, kaip buvo anksčiau, lygiai kaip ir pats esate visai kitoks, nei buvote praeityje. Susitaikykite su pokyčiais ir išmokite juos įvertinti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali pasirodyti, kad pasaulis neteisingas, bet o kada jis toks buvo? Jūs tikrai nesate vienintelis žmogus, kuriam iškilo nedideli sunkumai. Esate neįprastai stipri asmenybė, todėl susiimkite ir greitai išspręskite problemą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svetimiems žmonėms atverti savo jausmus yra nepaprastai sunku, bet šiandien galite atsidurti situacijoje, kai prireiks būtent jų pagalbos ar patarimo. Nebijokite pasirodyti toks, koks esate, nes tai ne silpnumo, o stiprybės požymis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite gauti keistų pasiūlymų pradėti verslą ar kitos panašios veiklos, bet prisiminkite savo aukštus standartus ir nepradėkite žavėtis perdėtai optimistinėmis idėjomis. Patartina įvertinti visus už ir prieš, ir tik tuomet priiminėti sprendimus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Po ilgų ir sudėtingų grumtynių su savimi, pagaliau įveiksite tai, ką suplanavote padaryti. Jei norite procesą paspartinti, turite atidėti į šalį linksmybes, poilsį bei rimtai sėsti prie darbų. Gali kilti konfliktų šeimoje, gali tekti aiškinti artimiesiems savo elgesio motyvus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų diena gali būti valdoma autoritetingo asmens įnorių, bet pasistenkite nereaguoti į kaprizus bei darykite tai, ką turite daryti. Gali tekti atlaikyti emocinį spaudimą, bet tai nesukels jums didelių sunkumų, nes pasižymite stipriu charakteriu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien jums nebus nuobodu, aplink jus suksis daugybė įvykių, žmonių, patirsite daugybę spalvingų įspūdžių. Jūsų smegenys gaus masę informacijos, bet sugebėkite pailsėti tiek, kad visa ši maišalynė teiktų jums džiaugsmą, o ne įtampą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei norite su kuo nors susipažinti, yra daugybė būdų užmegzti santykius su patinkančiais žmonėmis, todėl nebūtina to daryti aplinkiniais keliais ir mėtyti neaiškių užuominų. Pasinaudokite savo intelektu, puikiu humoro jausmu ir sužavėsite bet ką.