Reklama

Horoskopas rugjūčio 26 d. (penktadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite smalsūs, šnekūs ir aktyviai bendraujantys, sutinkantys įdomių žmonių ir išgirstantys intriguojančių naujienų. Tiesą sakant, ryšių užmezgimo ir palaikymo srityje pirmausite. Už savo pastangas save išreikšti tuo nustebinant kitus, sulauksite aplinkinių susidomėjimo.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien rasite priemonių, kurios tinkamai pakurstytų jūsų savivertę. Tai gali būti netgi pirkiniai, kurie jums ne itin reikalingi. Iš tiesų, ar uždirbsite, ar išlaidausite, tam bet kuriuo atveju naudosite savo oratorinius gebėjimus. Atraskite ir kitų talentų, kurie bus nemažiau vertingi, siekiant sugauti lūkuriuojamą laimikį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien net nedėdami daug pastangų, sukelsite aplinkinių susidomėjimą. Galimas daiktas, kad dažnai patys nežinosite, kokiu tikslu darote vieną ar kitą veiksmą. Jei nesiliausite blaškytis ir niekaip neatsakysite į klausimą, ko jums reikia ir kur norite būti, vakare keistoką dienos finalą jums pademonstruos draugai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jausitės labiau užtikrinti dėl savo poelgių ar žodžių, jei sukiositės ne scenoje, o jos užkulisiuose. Dar geriau seksis, o ir pasijusite veltui nešvaistantys laiko, jei pasieksite, kad jūsų poelgiai būtų nesavanaudiški. Vakare turbūt persigalvosite dėl savo pasirinktos krypties, tuo nustebindami visus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jums nebus geresnės vietos už žmonių grupę, kad ir kas ją sudarytų. Savo vietą bet kurioje komandoje greitai rasite ir kitiems įsitvirtinti joje padėsite, pasitelkę savo iškalbą. Vakare jūsų buvimas minioje bus įprasmintas keistų žinių ir optimizmo, kuo nepraleisite progos užkrėsti greta esančių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien nieko svarbiau už darbą ir su juo susijusius tikslus aplink save ar virš savęs nematysite. Tiesa, verčiau neieškoti tų, kurie sukurtų tinkamas sąlygas veiklai, nes liksite it musę kandę. Pagalbininkai gali atskubėti vakarop, tačiau jie pasiūlys savų planų, mažai kreipdami dėmesio į jūsiškius.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien aktyviai bendraudami turėsite vieną išskirtinumą – žinosite kaip kitus įtikinti. O tai jums gali padėti pasiekti tų žmonių ausis, kurie paprastai jūsų negirdi. Beje, tam nereikės net ypatingų pastangų. Vakaro planas visiškai priklausys nuo to, ką jums pasiūlys antroji pusė. Liaukitės stebėtis ir įsitraukite į žaidimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien būsite labiau vertinami ne už tai, ką kalbate, o už tai, ką savo kalbomis pasiekiate. O pasiekti reikės daug, pavyzdžiui, užkariauti žmonių pasitikėjimą ir gauti jų palankumą, tikintis, kad atvers savo širdis ar net piniginę. Jūsų vakaro dienotvarkė, regis, bus kitokia nei ryte buvo numatyta.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien jums bus ko iš kitų pasimokyti, todėl nepersistenkite ieškodami pasekėjų, o verčiau sekite kitus patys. Dar labai svarbu išklausyti girdint ne tik žodžius, bet ir tai, ko jais siekiama. Vakaro nuotykiai lai jus įtraukia, leisdami patirti tiek bendravimo galią, tiek konkurencijos ir rizikos žavesį.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien vietoj nenustygsite, ypač, jei jausitės galintys nemažai atlikti kasdienybėje. Tiesa, tikintis pranokti ir pralenkti kitus, reikės kuo geriau įvaldyti bendravimo meną. Vakare ramybės nebus namuose, bet kažin ar jos norėsite. Labai tikėtina, kad patys ką nors juose pertvarkysite ar panašius kitų prašymus noriai įvykdysite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien eilėje stovėsite pirmi, kai prireiks atlikti ką nors malonaus dėl kitų, kai bus galimybė išsiskirti iš minios ar kai bus įmanoma užsiimti tuo, kas jus džiugina. Ir lai niekas nesiūlo jums nuobodžių pramogų ir juo labiau darbų. Vakaro nuotaikos permainingos kaip ir naujienos, kurios pasieks jūsų ausis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien daugiausiai žygių atliksite dėl savo asmeninio gyvenimo. Ir nors skubėdami įtikti namiškiams kur nors nuklysite, galų gale atsidursite ten, kur jums reikia, laiku pasiklausę kelio ir vertingų patarimų. Vakaro bandymai apdovanoti namiškius galbūt juos kiek stebins, bet nemažiau ir džiugins.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');