Horoskopas rugjūčio 26 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 26-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algina, Alginas, Alginė, Alginta, Algintas, Aleksandras, Gailius, Zefirinas, Zefyrinas;
rytoj: Aušrinė, Cezarijus, Geidas, Geidbutas, Geidė, Geidys, Monika, Mudrė, Tolvyda, Tolvydas.

Protingos mintys:
"Jeigu nebūtų tikėjimo, žmonės vėl pavirstų gyvuliais" (E. Zola).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepasiduokite provokacijoms ir nesivelkite į ginčus, kurie neturi prasmės - šią dieną patartina vengti tuščių dikusijų. Verčiau susitelkite į tiesioginius savo darbus. Būkite ypač atidūs dirbdami su dokumentais, atkreipkite dėmesį į smulkmenas - ateityje tai gali turėti tiek teigiamų, tiek neigiamų pasekmių. Vakare atsipūskite, bendraukite tik su artimiausiais žmonėmis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Turėkite kantrybės ir jums bus atlyginta. Šią dieną galite būti irzlūs, jus gali ne taip suprasti kolegos arba šeimos nariai, tačiau jūsų savitvarda jums padės tinkamai reaguoti į iškylančias problemas. Antroje dienos pusėje patartina nesiblaškyti. Viską vertinkite lanksčiai, jei prireiks - imkitės diplomatijos. Jūs tą puikiai sugebate.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neklausykite apkalbų ir netikėkite nepatikrinta informacija, geriau pasikliaukite savo galva. Nepatartina dirbti komandinį darbą. Pasistenkite be reikalo nesipykti su aplinkiniais žmonėmis, jūsų susitvardymas bei atlaidumas bus įvertintas. Vakare skirkite laiko šeimai, tikėtina, jog pradžiugins artimųjų staigmena.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būkite kiek labiau atsipalaidavę, nebūtina jautriai reaguoti į smulkmenas. Kiti žmonės gali jūsų nesuprasti ar tiesiog ignoruoti jūsų pastabas, nes jos bus išsakytos irzliu tonu. Pabandykite susivaldyti, mažiau bendraukite su jus erzinančiais žmonėmis. Vakare pastebimai nusiraminsite. Eikite anksčiau miegoti ar tiesiog ramiai pavakarokite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien būkite atsargūs, neapdairumas jūsų priešas. Gali kilti keblumų bendraujant, norėsite išlieti susikaupusias mintis, bet nesistenkite visko išsakyti vienu ypu. Jūs puikiai gebate žavėti žmones, todėl pasinaudokite šia savo savybe. Šiandien sakykite daugiau komplimentų, tai naikins įtampą bendraujant. Vakarop galite sulaukti gerų naujienų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali būti sunku suderinti šeimos ir darbo reikalus, bet pasistenkite neperdėti vertindami savo pareigas - jūs nesate atsakingi už viską, todėl leiskite sau pailsėti. Antroji dienos pusė labai tinkama sportui ir meditacijai. Tikėtina, jog vakarop pagerės savijauta, nes atsikratysite slegiančios įtampos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną atidėkite ypač svarbius darbus, gali būti sunku susikaupti, nepasižymėsite atidumu. Tačiau darbai, nesusiję su kūryba, arba techninio pobūdžio užduotys eisis kaip per sviestą - joms galite paskirti didžiąją dienos dalį. Pasistenkite būti ramūs, atlaidžiai reaguokite į ironiškas draugų ar kolegų pastabas - niekas tikrai nenori jūsų įžeisti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atidžiai ir reikliai tvarkykite finansinius reikalus, nes vėliau gali kilti keblumų. Pasistenkite kruopščiai susiplanuoti dieną, tačiau jei plano neįgyvendinsite visu šimtu procentų - jaudintis neverta: kai ką galima atidėti ir vėlesniam laikui. Jūsų tvirtybė - pozityvus požiūris, tačiau nepersistenkite, nes perdėtas optimizmas gali suerzinti aplinkinius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Neeikvokite savo energijos ginčams, jūsų pomėgis visose situacijose įžvelgti tiek juoda, tiek balta šiandien gali būti įvertintas neigiamai. Pasistenkite rasti aukso vidurį tarp siekių ir realių aplinkybių - nebūtina versti kalnų, kol tam neatėjo tinkamas metas. Galite sulaukti apkalbų, bet jos neturės įtakos jūsų reputacijai. Vakarop užsiimkite mėgstama veikla.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien jus gali kamuoti nusivylimas, netgi apatija. Ypač atsargiai vairuokite, būkite drausmingi. Šią dieną patartina pagalvoti apie ateities planus, laukiančius iššūkius. Nesiblaškydamas apsispręskite, jei gausite keletą vakaro praleidimo pasiūlymų iš draugų. Vakare nuotaika pastebimai pagerės, jei tinkamai išlaviruosite tarp savo bei aplinkinių žmonių norų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nėra to blogo, kas netaptų jūsų stiprybe. Pasistenkite atsiriboti nuo aplinkinių niurzgėjimo ar net atvirai rodomo priešiškumo - tai nėra susiję su jumis. Jei galite, daugiau laiko skirkite draugams, tačiau nesistenkite nieko pralenkti savo originalumu bei išmone. Šiandien patartina atvirai išsikalbėti, atskleisti šiltus jausmus, tačiau netinka demonstruoti savo šaunumą bei įžvalgumą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neparodykite savo silpnųjų pusių - visi netinkami žodžiai ar veiksmai vėliau gali būti panaudoti prieš jus. Būkite atidūs bendraudami su klientais ar vadovais, gali pasitaikyti klaidų, kurias vėliau ištaisyti bus sunku. Nesusitapatinkite su aukos vaidmeniu, spręsdami problemas šiandien pasitelkite tai, ką turite geriausio - kūrybingumą bei intuiciją. Intuicija šią dieną jums padės suprasti, kokie žmonės jus supa.