Horoskopas rugjūčio 27 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 27-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aušrinė, Cezarijus, Geidas, Geidbutas, Geidė, Geidys, Monika, Mudrė, Tolvyda, Tolvydas;
rytoj: Augusta, Augustas, Augustė, Augustina, Augustinas, Mėta, Patricija, Steiginta, Steigintas, Steigvilas, Steigvilė, Stengvilas, Stengvilė.

Protingos mintys:
"Beieškodamas pyrago ir duonos neteksi".

Avinas (03.21 – 04.20)

Atėjo laikas ieškojimams, naujovėms. Šią dieną galite priimti net ir rizikingus pasiūlymus - visi jūsų sprendimai vienaip ar kitaip bus jums naudingi. Puikiai seksis bendrauti, reikšti mintis, jausitės nevaržomi.

Jautis (04.21 – 05.21)

Po pastarąjį metą jus kankinusių dvejonių jausitės kur kas lengviau - įsivyraus ramybė. Šią dieną turėtumėte padėti galutinį tašką ilgai brandintuose planuose. Santykiuose su artimais žmonėmis turėtumėte siekti aiškumo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būkite apdairūs - neapgalvotais veiksmais galite pakenkti savo reputacijai, aplinkiniai žmonės gali suabejoti jūsų autoritetu. Kvailai nerizikuokite, nedalyvaukite dideliuose renginiuose, pasistenkite nekonfliktuoti. Valdykite protą ir mintis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali kilti problemų dėl sveikatos ir buities reikalų, bet nemanykite, kad jos amžinos. Tiesiog ramiai reaguokite į aplinkos dirgiklius. Jei išlaikysite pusiausvyrą, išvengsite problemų, kurių galėtų kilti šeimoje ar draugų būryje.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei savo tikslų sieksite taikiu būdu, jus lydės sėkmė. Šiandien ypač svarbu įsiklausyti į aplinkinių nuomonę, tinkamai reaguoti į užuominas - jos gali būti svarbios. Palanki diena aktyviai kūrybinei veiklai, vakare pabendraukite su sau mielais žmonėmis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Apribokite savo siekius, netapkite karjeristu. Šiandien svarbu susitelkti šeimos reikalams, tačiau nebūkite irzlūs ir konfliktiški, pasistenkite suprasti artimuosius. Vakarop jausite energijos antplūdį, norėsite bendrauti, dalintis idėjomis ir ateities planais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien veikite išvien su patikimais partneriais - jie bus didžiausia jūsų atrama. Atsiribokite nuo intrigantų, nekreipkite dėmesio į apkalbas. Būtų gerai, jei susitelktumėte į save bei savo siekius. Vidinė darna aplankys tuos, kurie suvaldys savo nuotaiką.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ši diena jums turėtų pralėkti greitai, patirsite daug įspūdžių, užgrius darbai, bet jums to šiandien reikia. Bendraudami su žmonėmis pasitelkite diplomatiją bei sumanumą, tai jūsų sėkmės raktas. Nereikalaukite pernelyg daug iš mylimo žmogaus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną pasistenkite būti apdairūs, tikėtinos smulkios nesėkmės, nesusipratimai, būsite nesuprastas. Jei užkluptų intrigos - pasistenkite atsiroboti nuo intrigantų. Santykiuose su artimaisiais labiausiai pakenks skubotumas. Sulėtinkite tempą, įsiklausykite į tai, ką jums sako.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atidžiai rūpinkitės savo finansiniai reikalais, neišlaidaukite. Palanku imtis naujos veiklos, bet prieš startą viską apgalvokite iki smulkmenų ir tuščiai nerizikuokite. Pasirūpinkite giminaičiais, šeima. Vakare patartina atsipalaiduoti, širdį suvirpins mylimojo ar mylimosios staigmena.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Įkvėpsite gaivaus oro gūsį, šią dieną norėsis dalintis mintimis, reikšti jausmus, į kuriuos sulauksite atsakymo. Tikėtinos geros žinios iš toli, sužinosite, jog esate vertinamas. Meilės srityje laukia atsipalaidavimo būsena, aplankys pozityvios mintys.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Palankus metas burti savo idėjų šalininkus, megzti ryšius, inicijuoti sąjungas, tačiau jokiais būdais nedarykite to vedini savanaudiškų tikslų. Seksis darbai, kurie naudingi ne tik jums, bet ir kitiems žmonėms. Gebėsite puikiai bendrauti, aplinkinius žavės jūsų draugiškumas.