Horoskopas rugjūčio 27 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Nuotaiką gali kiek gadinti smulkūs nesklandumai santykiuose, piniginės ir ūkinės problemos. Pažvelkite plačiau ir suprasite, kad kai kurios jūsų bėdos yra tikrai menkutės. Labiau vertinkite artimus žmones, santykius su jais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Noriai bendrausite, plepėsite. Regis, pelnysite didesnį aplinkinių dėmesį, sulauksite telefono skambučių net iš tų, kuriuos jau spėjote pamiršti. Labiau gerbkite žmones, jums atskleidusius savo jausmus ar patikėjusius paslaptis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Džiaugsitės ramybe, geru maistu, mielai kursite grožį, jaukumą savo aplinkoje. Galbūt pajusite norą gyventi prašmatniau, komfortiškiau ir to sieksite. Tikėtina, kad jums pavyks pasipelnyti arba kažkas suteiks paramą, įteiks dovaną.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Lydės gera nuotaika ir sėkmė. Jums įprastoje aplinkoje šiandien sugebėsite atsiskleisti. Galbūt kils noras dar labiau globoti, lepinti kitus. Tikėtina, kad sulauksite komplimentų, meilės prisipažinimo ar flirtų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Daug svajonių ir fantazijų. Kai kurie iš jūsų jas painios su tikrove, o kai kurie daug laiko skirs psichinėms praktikoms, meditacijoms, slaptiems malonumams. Galimas kūrybinis įkvėpimas, nauji vertingi pirkiniai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nepaprastai norėsis patraukliai atrodyti, žavėti priešingos lyties atstovus, mylėti. Įkvėpimą pajus grožio kūrėjai, menininkai. Galite dalyvauti konkurse, varžybose ar kitaip išbandyti jėgas bei sulaukti pripažinimo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gali būti, kad mintys apie darbą, karjerą ir politiką neleis jums atsipalaiduoti. Regis, atsiras reikalų, kuriuos teks tvarkyti slapta, nesiafišuojant. Reikėtų pasisaugoti abejotinų pramogų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Regis, dėl filosofinio nusiteikimo aplinkiniams atrodysite keisti, tačiau įdomūs. Tikriausiai savo postringavimais pritrauksite prie savęs būrelį bendraminčių arba atsiras naujų gerbėjų. Galimas meilės prisipažinimas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Diena gana palanki, siekiant papildyti piniginę ar norint įsigyti stambesnį pirkinį. Įsibanguos ir meilės aistros, pavyks laimėti patinkančio asmens dėmesį. Gali atsirasti reikalų, susijusių su skolomis, svetimais pinigais, investicijomis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nusimato gana intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę ar patirtį nei jūs. Tai gali jus nuostabiai praturtinti, praplėsti suvokimą. Meilės nuotykis gali išprovokuoti perspektyvų romaną.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tikriausiai jausite didelį poreikį pailsėti, atgauti jėgas, rūpintis augintiniais, sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą ir pan. Kils idėjų keisti įvaizdį ar net gyvenimo būdą. Tai išties garantuotų puikius pokyčius.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galbūt apsilankysite kurorte, kavinėje ar koncerte. Arba tiesiog maloniai praleisite laiką su artimaisiais, vaikais, susitiksite su senu pažįstamu, užmegsite nuostabią partnerystę ar pan.