Horoskopas rugjūčio 28 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 28-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Augusta, Augustas, Augustė, Augustina, Augustinas, Mėta, Patricija, Steiginta, Steigintas, Steigvilas, Steigvilė, Stengvilas, Stengvilė;
rytoj: Adolfas, Barvydas, Gaugvilė, Nirgunda, Nirgundas, Nirmeda, Nirmedas, Sabina, Svaidargas, Svaidargė, Svaigauda, Svaigaudas.

Protingos mintys:
"Sunkiausia gyvenime nuspręsti, kuriuos tiltus pereiti, o kuriuos sudeginti" (D. Raselas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną būtina atkreipti dėmesį į smulkmenas - tiek tvarkant dokumentus, tiek vairuojant ar dirbant kad ir neatsakingą darbą. Neatsakingumas ir neatidumas gali skaudžiai atsiliepti. Vakare įsiklausykite į tai, kas jums sakoma.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien jums nusimato produktyvus metas - kad ir ko imsitės, viskas teiks malonumą bei duos naudą. Pasistenkite kiek tramdyti savo entuziazmą, nes nuo emocinių įspūdžių pertekliaus vakare galite pajusti nuovargį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galėsite džiaugtis sugrįžusiu kūrybingumu bei meniniu polėkiu. Patartina nevaržyti savo pojūčių, daug bendrauti, dalintis naujienomis bei dosniai reikšti jausmus. Šiandien galite gauti gerų žinių, sutikti seniai matytų, bet malonių žmonių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neribokite savo jausmų - jei ką nors mylite, tai tiesiog taip ir pasakykite, jei nekenčiate - nebendraukite, bet neapsimetinėkite. Pasistenkite suvokti savo jausmus. Šiandien patartina užsiimti savianalize, medituoti, sportuoti ar tiesiog ramiai pamąstyti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Daugelis dalykų yra kur kas paprastesni nei jūs manote. Pasimokykite paprasto požiūrio į aplinkos dirgiklius - į erzinančias smulkmenas nereaguokite, svarbesnius reikalus spręskite greitai, per daug nemąstykite. Galite sulaukti komplimentų, atsakykite tuo pačiu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gebėjimas jautriai reaguoti į smulkmenas jums tik trukdys, todėl pasistenkite ignoruoti mažus nemalonumus. Galite jaustis įsitempę, būtų gerai, kad nesugadintumėte reikalų šeimoje. Galite sulaukti svarbių bei gerų žinių. Vakare pasilepinkite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Daugiau laiko skirkite dvasiniam augimui, tobulėjimui ar mokymuisi. Būsite kupinas skaidrios nuotaikos, todėl patartina imtis svarbių darbų, sutvarkyti seniai atidėliotus reikalus. Būsite kūrybingas, galvoje knibždės originalios idėjos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nelaidykite kandžių pastabų, ne visiems joms atrodo juokingos, o kai kuriuos žmones taip galite įžeisti. Skirkite laiko draugams bei artimiesiems, priimkite kvietimą ištrūkti iš namų. Vakare ypač norėsis bendrauti bei dalintis dienos įspūdžiais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sulauksite savo veiklos rezultatų - šią dieną pamatysite, ar įdėtos pastangos atnešė lauktus vaisius. Tikėtina, kad gausite pasiūlymų, kurie vertingi atrodo tik iš pirmo žvilgnio, atidžiai apmąstykite sprendimus. Nekankinkite žmonių begaliniu noru bendrauti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų jausena bus stabili - nedrebins nei dideli džiaugsmai, nei rūpesčiai. Ši situacija naudinga, jei norite ramiai atlikti tai, ką žadėjote. Vakarop būtinai nuveikite ką nors įsimintina - susitikite su artimaisiais, aplankykite kultūrinius renginius ar tiesiog užsiimkite mėgstams veikla.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Visi reikalai judės į priekį - kad ir ko imtumėtės, sumanymus lydės sėkmė. Tik nesugalvokite visų darbų imtis vienu metu, nuoseklumas šią dieną bus naudingesnis už entuziastingą blaškymąsi. Vakare sulėtinkite tempą, pamatykite, kas vyksta aplinkui.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Racionaliai paskirstykite jėgas - tik taip sugebėsite išnaudoti jums suteiktas galimybes. Nebūkite pasyvūs meilės reikaluose, padarykite netikėtą staigmeną mylimajam ar mylimajai. Antrąją dienos pusę skirkite bendravimui, komunikacijai.