- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 29 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 29-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adolfas, Barvydas, Gaugvilė, Nirgunda, Nirgundas, Nirmeda, Nirmedas, Sabina, Svaidargas, Svaidargė, Svaigauda, Svaigaudas;
rytoj: Adauktas, Buivyda, Buivydas, Buivys, Emerita, Herbertas, Jorigė, Jorigis, Joris.

Protingos mintys:
"Protingas žmogus, stebėdamas svetimas ydas, grumiasi su savosiomis" (Publijus Siras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną neskolinkite pinigų, nes paskui sunkiai juos susigrąžinsite. Bus itin sunku pasitikėti aplinkiniais, tačiau neperdėkite - galbūt žmonės klysta, bet jie nenori jums pakenkti. Patariama būti atlaidesniems, pasistenkite suprasti artimiuosius.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną patariama atsigręžti praeitin - tai suteiks jums stiprybės, nes pažvelgę atgal galite padaryti gilių įžvalgų. Būsite jautrūs, todėl patartina per daug nebendrauti su erzinančiais ar piktdžiugiškais žmonėmis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Stebėkite save ir savo jausmus. Šią dieną paaštrės instinktai, būsite emocionalūs, lengvai galite prarasti savikontrolę. Pailsėkite, atgaukite jėgas, pamaitinkite savo smegenis - paskaitykite knygą, aplankykite kultūros renginius.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Savo stipria ir giedra energija patrauksite aplinkinių dėmesį, sugebėsite žavėti, draugai apipils jus komplimentais. Šiandien yra galimybė keisti savo mąstymą - jums būtų kur kas naudingiau atsikratyti kai kurių jus slegiančių kompleksų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Padėkite galutinį tašką seniai jus kamuojančioje istorijoje, tai padės jums atgauti ramybę. Jūs padarėte viską, ką galėjote, todėl pradėkite ką nors nauja - nebesigręžiokite į praeitį. Vakarop bendraukite tik su gerai pažįstamais žmonėmis, nes nepažįstamieji gali įžeisti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nesileiskite išstumiamas iš kelio, kuriuo einate, būkite stiprus ir išlaikykite stuburą - atsispirkite įtikinėjimams netikromis tiesomis. Šią dieną patartina apmąstyti savo siekius - galbūt darote ne tai, ką norite pats, o tai, kas priimtina kitiems.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galite tapti emociškai nestabilus, todėl venkite ginčų, nekreipkite dėmesio į erzinumus. Būtų puiku, jei galėtumėte pabūti vienas, pamedituoti ar tiesiog tuščiai, bet maloniai, praleisti laiką.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite pasijusti nuviltas jums svarbių bei artimų žmonių, bet tai klaidinga išvada - jūs tiesiog neturite visos reikiamos informacijos ir nežinote jų elgesio motyvų. Pakalbėkite su jais, atvirai papasakokite, kaip jaučiatės.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kiti žmonės gali būti nusiteikę kiek kritiškai jūsų veiksmų atžvilgiu, bet tai nereiškia, kad nesate gerbiamas ar vertinamas. Šiandien negalvokite apie tolimus ateities planus, susitelkite ties šia akimirka - šis metas teikia daugiau vilčių nei jums atrodo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūs nusipelnėte poilsio, todėl net nebandykite mąstyti apie darbus bei pareigas. Tegul projektais pasirūpina kiti, jūs turėtumėte pasimėgauti mažomis atostogomis. Šią dieną patartina skirti laiko namams ir buičiai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien nuobodžiauti jums negalima - priimkite draugų pasiūlymus išeiti pasilinksminti ar tiesiog pabendrauti. Jokiu būdu neužsibūkite namie, patartina plėsti socialinius ryšius, pakeisti aplinką.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Siekdami įgyvendinti savo planus - nesvarbu, ar jie būtų susiję su šeimos reikalais, ar laisvalaikio praleidimu - nesustokite ties pasenusiomis idėjomis, išbandykite ką nors nauja. Vakarop užplūs kūrybinės idėjos, gali kilti noras ką nors kurti - gaminti ar parašyti eilėraštį.