Horoskopas rugjūčio 30 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 30-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adauktas, Buivyda, Buivydas, Buivys, Emerita, Herbertas, Jorigė, Jorigis, Joris;
rytoj: Aristidas, Izabelė, Leonidas, Raimonda, Raimondas, Raimunda, Raimundas, Rimgaudas, Vilmantas, Vilmantė, Žvainys.

Protingos mintys:
"Garbė ir ramybė viename guolyje nemiega" (M. Montenis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ketvirtadienį bus prieita kryžkelė – turėsite rinktis. Atsakomybės našta slėgs pečius, tačiau niekur nepasisplėpsite nuo savo įsipareigojimų. Šiandien užteks ryžto pagaliau išsivaduoti iš slegiančios situacijos ar varginančių santykių. Vidiniai prieštaravimai neleis ramiai gyventi, bet jėgų užteks net sudėtingiausioms užduotims atlikti. Venkite neapgalvoto išlaidavimo. Vakarą leisite aktyviai, bus daug smagaus bendravimo.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pasistenkite atsiriboti nuo svarbių sprendimų, neprisiimkite papildomų įsipareigojimų šiandien. Didelė tikimybė, jog pasirinksite neteisingai – įaudrintos emocijos neleis racionaliai vertinti situacijos. Stresas darbo aplinkoje gali lemti suprastėjusią savijautą, galvos skausmus. Ketvirtadienis – tai slogi diena, sunku bus pasiekti savo, tad neverta demonstruoti iniciatyvos, verčiau plaukti pasroviui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ketvirtadienį daug lengviau bus siekti savo tikslų pasitelkus kitų pagalbą, neužsikraukite visų darbų ir visos atsakomybės ant savo pečių. Diena tinkama kanceliarinei veiklai, regis, pagaliau bus sudaryta ilgai derinta sutartis ar pagaliau pavyks susitarti dėl palankių sąlygų. Seksis veikla, susijusi su prekyba, tarpininkavimu, rašymu. Palankiai klostysis trumpos išvykos, verta mokytis ko nors naujo ar atnaujinti jau turimas žinias.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ši diena nepraeis be pėdsakų. Šiandien norėsis visko arba nieko. Polinkis į kraštutinumus gali išprovokuoti ne vieną konfliktą darbo aplinkoje. Ketvirtadienį bus nepaprastai sunku nusileisti, siekti kompromiso. Visus svarbius pokalbius ar dalykinius susitikimus verčiau nukelkite kitai dienai. Patartina vengti masinio susibūrimo vietų – čia tykos didesni pavojai, lengvai pritrauksite agresiją iš aplinkos. Tačiau seksis finansiniai reikalai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ketvirtadienis – iliuzinės išminties diena. Suvokimai ir nušvitimai, atėję šią dieną, tebus fantazijos reiškinys. Visas situacijas ir žmones būsite linkę vertinti pernelyg subjektyviai, matysite tai, ką norite matyti, o ne tai, kaip iš tiesų yra. Venkite bet kokių intrigų bei avantiūrų. Šiandien lengva bus suklysti, pakliūti į šarlatanų pinkles, didesnė vagysčių tikimybė. Vakare galite jausti itin didelę trauką svaigalams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tai gali būti sėkminga ir produktyvi diena, jei tinkamai susidėliosite prioritetus. Šiandien reikia atmesti viską, kas jau nebeperspektyvu, ir nukreipti savo dėmesį ties svarbiausiais darbais ir projektais. Ketvirtadienį gali pasiteisinti net rizikingiausi sumanymai, ypač finansiniai. Šią dieną daugiausia problemų kels santykių tema. Tikėtina, jog susidursite su apgavystėmis ir klasta, nusivilsite artimu žmogumi.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien pasiruoškite gynybai, regis, puolimai nesiliaus visą dieną. Svarbiausia bus vadovautis logika, stengtis išlikti objektyviems – tik šaltakraujiška pozicija ir racionalūs sprendimai lems jūsų pergalę. Galimos teisinės problemos, tikėtina, jog susidursite su sutarties sąlygų ar susitarimo nesilaikymu. Nedelskite, drąsiai kovokite prieš neteisybę ir nelygybę. Palnanki diena teisininkams, prekybininkams, rašytojams.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galima laukti konfliktinių situacijų tiek darbo, tiek namų aplinkoje. Neverta tikėtis, jog viskas išsispręs savaime, reikia imtis neatidėliotinų ir ryžtingų veiksmų. Vargu ar šiandien pavyks susitarti gražiuoju, jūsų oponentai ir konkurentai nesnaus, tad ir jūs būkite budrūs. Dėl stipraus streso daugelis Skorpiono zodiako ženklo atstovų skųsis virškinimo sutrikimais – reikia labai atidžiai rinktis maistą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien nerimą kels finansiniai įsipareigojimai bei piniginės problemos. Venkite bet kokių skubotų veiksmų, taip tik pabloginsite reikalus. Dienos vduryje nuotaiką gali sugadinti kvailas kivirčas su draugu ar kolega – neverta švaistyti energijos beverčiams ginčams. Ketvirtadienį daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, ypač vaikams. Vakaras bus džiugus, tikėtini malonūs siuprizai, kvietimai į pasimatymus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dieną aptemdys rimtas šeimyninis konfliktas. Regis, patys sukelsite audrą vandens stiklinėje. Būsite nuožmūs ir neperkalbami, sieksite primesti savo valią. Tikėtini buitiniai rūpesčiai, įvairūs technikos gedimai. Tačiau tinkamas laikas imtis smulkių remonto darbų, atnaujinti namų interjerą. Galimi nesklandumai ir profesinėje srityje, ne viskas eisis taip, kaip tikėjotes – reikės apsišarvuoti kantrybe.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ketvirtadienį teks kažko atsisakyti. Susitaikykite su tuo, kad ne viskas bus taip, kaip jums norėtųsi – reikės leistis į kompromisus. Santykių sferoje laukia didesni nesklandumai – neperspektyvūs santykiai gali galutinai nutrūkti. Itin atidūs būkite kelyje, venkite svaigalų šiandien. Rūpesčių netrūks ir darbo aplinkoje, tačiau visos problemos išsprendžiamos, nors reikės įdėti nemažai pastangų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Užgriuvusios problemos privers koreguoti planus ir derintis prie pasikeitusios situacijos. Šiandien būtina sugebėti įžvelgti didesnį tikslą, ateities perspektyvas. Tai dinamiška diena, kuomet reikia veikti, aktyviai ir greitai spręsti visus nesklandumus. Didesnė konfliktų tikimybė, ypač draugų rate. Ketvirtadienį kils stiprus noras manipuliuoti kitais bei regzti intrigas, gali traukti svaigalai. Venkite bet kokių painių situacijų.