Reklama

Horoskopas rugjūčio 31 d. (trečiadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien jums vertinga atrodys tik tai, kas jums leidžia save kūrybiškai išreikšti ar suteikia teigiamų įspūdžių. Tiesa, vakare labiau įniksite į pareigas nei saviraišką ar pramogas. Būdami darbštūs ir kruopštūs, būkite dar ir atidūs, neatsisakantys paklausti kitų apie tai, ką derėtų pataisyti ar perdaryti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien rasite priežasčių išsisukti nuo įprastų užduočių, skirdami laiko savo asmeniniams reikalams ar šeimai. Vakare nemažai bruzdesio bus dėl atžalų ar niekaip neįvykdomo kūrybinio projekto. Labai tikėtina, kad reikės ne kartą dar prie šio ar kitų panašių projektų sugrįžti, kaip ir prie temų, kurias privalu aptarti su vaikais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien nepraleisite pro ausis jokios jums aktualios informacijos ir pasinaudosite kiekviena tinkama galimybe ja pasidalinti. Vakare mieliau užsidarysite savo asmeninėje erdvėje. Tiesą sakant, nei šį vakarą, nei vėliau, neignoruokite namiškių siūlymų padiskutuoti apie šeimos aktualijas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien nepralesite progos pasididžiuoti tuo, ką sugebate ar ką turite, vildamiesi gauti pagyrimą ar kokią paskatinimo dovanėlę. Vakare jums bus kaip reta svarbu viską atlikti tiksliai ir nenukrypstant nuo dienotvarkės. Tiek dabar, tiek dar daugybę dienų dažniau pasitikslinkite ir patikinkite prieš pasakydami „taip“.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien pelnytai gausite pagrindinį vaidmenį ir darysite viską, kad jį išlaikytumėte kuo ilgiau. Vakare būkite pasiruošę kruopščiai suskaičiuoti tiek tai, ką uždirbate, tiek tai, ką išleidžiate. Išlaikyti išmintingą santykį bus nepaprasta dabar ir vėliau, o dar sunkiau (tačiau privalu) paprašyti pelnyto atlygio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien, norėdami išlikti savimi, tyliai atsitrauksite ir, būdami atokiau, atliksite tai, ką geriausiai sugebate. Gal dar šiek tiek pasvajosite apie šį bei tą. Vakare iš savęs ir visų kitų reikalausite tvarkos ir kruopštumo, kritikuodami ar rodydami klaidas. Karštligiškai siekdami tobulumo aplinkoje, tobulinkite ir save tiek šį vakarą, tiek kitomis dienomis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien jums reikės žmonių, šalia kurių patirsite džiugių bendros veiklos akimirkų. Vakare mažiau rūpinsitės tuo, ką kiti galvoja apie jus, o rinksitės vienatvę, leidžiančią jums atgauti jėgas ir išsivalyti nuo nereikalingo balasto ar priklausomybių. Beje, ką nors nemalonaus išgirdę, neatmeskite, o ieškokite priežasčių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien jums bus svarbu, kaip vertinamos jūsų pastangos darbe, o siekdami atkreipti dėmesio į jas, patys pagirkite kitus. Vakare vietoj pagyrimų dažniau išgirsite kritiką ir kitiems už klaidas lengvai nedovanosite. Labai įmanoma, kad jau dabar susidursite su senu draugu, su kuriuo anksčiau kažko neišsiaiškinote.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien niekas neapkaltins jūsų kuklumu ar pesimizmu – būsite dosnūs, optimistiški ir viską žinantys. Vakare nenuleisdami akių nuo savo tikslų, būsite tikslūs, analizuojantys, darbštūs, sugebantys suvaldyti bet kokį chaosą. Tiesa, gavę pasiūlymų iš vadovybės, nuo šios dienos dažniau koreguosite savo planus nei įgyvendinsite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dienos pradžioje kam nors patikėdami savo paslaptį ar išreikšdami pasitikėjimą, taip elgsitės ne šiaip sau. Labai panašu, kad už tai tikėsitės ko nors mainais, tačiau kažin ar kam nors prisipažinsite. Vakare nepraleisite progos kitus pamokyti, nors ir patiems ne pro šalį šį tą išmokti, o dar geriau – pasikartoti turimas žinias.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien su kažkuo konkuruosite ar rungtyniausite, tačiau nelabai panašu, kad jums atiteks aukštesnė nei antroji vieta. Vakare dairysitės į kitus kupini keistų vilčių, tačiau vos gavę progą, tuojau paleisite kritikos strėles. Teisinsitės, kad taip norite patobulinti netobulą pasaulį, ir tam skirsite ne vien šią dieną.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien tik dirbdami ar užsiimdami buities darbais, geriausiai panaudosite savo kūrybinę gyslelę. Vakare, paprašyti pagalbos, suskubkite padėti kitam žmogui, tokiu būdu garantuodami sau turiningą dieną. Tiesa, artimuose ar darbo santykiuose tiek dabar, tiek vėliau galimi nesklandumai, kuriuos privalu išsiaiškinti.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');