- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 4 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 4-oji.

Dangaus kūnai: Saulė šiandien teka 50.34, leidžiasi 21.14. Dienos ilgumas - 15.40. Šeštąją delčios dieną Mėnulis teka 03.14, leidžiasi 19.26.
Saulė Liūto ženkle.

Protingos mintys: "Deramai senti - vadinasi, būti jaunesniems atrama, o ne kliūtimi, mokytoju, o ne varžovu, suprantančiam, o ne abejingam" (A. Morua).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien patartina dalyvauti šeimos susibūrime, tik neieškokite priekabių, nesikivirčykite, o jums nepalankias pastabas nuleiskite negirdomis. Kantrybė gali būtų jūsų sąjungininkas, padėsiantis ištverti net jei atsidurtumėte priešų apsupty.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kad ir kokių sunkumų šiandien sulauktumėte, svarbu akštai iškelti galvą - tegul įkyruoliai ir šiaip pašaipūnai zvimbia jums paausiais, o jūs darykite tai, ką turite daryti. Jei išgirsite kaltinimų, jog esate autoritariška asmenybė - ignoruokite juos, šie žodžiai bus irtarti iš pavydo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Turėtumėte vengti neplanuotų išlaidų, nes jūsų finansinė situacija nėra tokia gera, kaip galvojote anksčiau. Taip pat venkite išlaidžių bei skolintis mėgstančių draugų - jie nėra pikta linkintys žmonės, tačiau tiesiog siekia pasinaudoti jūsų gerumu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią dieną gali iškilti sunkumų kontroliuojant emocijas - norėsis aprėkti nerimstančius vaikus ar jūsų argumentacijos nesuprantančius klientus. Pasistenkite atidėti svarbius susitikimus bei nepradėti naujų darbų. Jei vis dėlto tenka ką nors daryti - būtinai užbaikite, net jei nesiseka.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną pasiruoškite bet kokiems netikėtumams - jų gali būti daug ir ne visi atneš teigiamus potyrius. Galimi kivirčai su kolegomis ir draugais. Didelė tikimybė nesusivaldyti ir išsakyti piktą nuomonę, galite ką nors įžeisti. Jei taip atsitiks, būtinai atsiprašykite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jums ši diena bus kupina emocijų: liūdesys, laimė, pyktis, irzlumas - tokie įvairialypiai jausmai vers jūsų pasaulį suktis. Nuo pernelyg didelės emocijų perkrovos, galite pajusti nuovargį. Po pietų patartina pasitraukti nuo žmonių ir veiksmo, pabūti vienam bei atgauti pusiausvyrą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną išryškės jums artimo žmogaus neigiamos charakterio savybės, kurių anksčiau nepastebėjote, tačiau privalote suprasti, jog tobulų žmonių nebūna. Parodykite, jog suprantate galbūt ir nelabai toleruotino legesio priežastis, jūsų palaikymas šį kartą bus labai reikalingas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nuotaikos svyravimai bei nestabili emocinė būklė apsunkins bendravimą tiek šeimoje, tiek draugų būryje, todėl patartina vengti draugijos, skirti laiko savišvietai ar pasilepinti grožio procedūromis. Jei tektų atlikti rimtą užduotį, geriau imkitės jos vienas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Grupės sėkmė yra ir jūsų sėkmė, nes įdėjote daug pastangų, kad kolektyvas pasiektų puikių darbo rezultatų. Jei atsiras žmonių, neigiančių jūsų indėlį - netoleruokite akivaizdaus pažeminimo ir imkitės apgalvoto atsako, tik jokiu būdu neregzkite intrigų - jos gali atsisukti prieš jus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų artimas žmogus šiuo metu patiria emocinę krizę, todėl nelikite nuošalyje ir imkitės visų įmanomų pastangų jam pagelbėti. Jei asmuo, kuriam bandysite padėti bus atšiaurus, nekreipkite dėmesio - tai tik gynybinė reakcija, iš tiesų parama bus priimta kaip draugiškumo ženklas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jūsų sprendimai šią dieną nesulauks plataus pritarimo tarp draugų, tačiau dėl to krimstis neverta, nes esate bendros visumos dalis, todėl kartais turėtumėte išmokti prisitaikyti ir pats. Nustokite erzinti aplinkinius niurzgėjimu, jūsų gyvenime tikrai yra dalykų, dėl kurių verta džiaugtis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų gyvenime pernelyg daug rutinos, pabandykite dieną praleisti nieko neplanavę, stichiškai - pamatysite, kokį džiaugsmą tai gali sukelti. Šiandien vertėtų vengti didelių susibūrimų, koncertų ar grandiozinių švenčių, laisvą laiką geriau skirkite veiklai, nesukeliančiai didelio emocinio streso.