- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugjūčio 6 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpjūčio 6-oji:
Kristaus atsimainymas

Savo vardadienius šiandien švenčia: Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis.
rytoj:  Drąsius, Drąsutis, Jogilas, Jogilė, Jogina, Joginas, Kajetonas, Kajus, Klaudija, Sikstas.

Protingos mintys:
"Šlovingiausi išliekame ne tada, kai išsilaikome neparkritę, o tada, kai parkritę atsikeliame" (Konfucijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei kas nors jus erzina - atsiribokite nuo erzintojo, bet nepykite ir nesibarkite. Gali kilti ginčų dėl smulkių buitinių detalių, tačiau būkite protingas ir netraktuokite to, kaip kovos dėl įtakos sferų. Šią dieną geriausia užsiimti savais darbais ir nekreipti dėmesio į chaosą išorėje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite pakliūti į intrigų tinklą, pasiduoti neigiamoms svetimoms įtakoms. Šią dieną netvarkykite jokių reikalų, nieko nežadėkite ir neprisiekite - vėliau galite pasigailėti. Vakare patartina ramiai pailsėti, pamedituoti ar tingiai pasnūduriuoti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena, kupina keršto, pykčio ir erzinančių smulkmenų. Tai viena pavojingiausių mėnesio dienų, jos metu patariama pabūti vienam, nes aplinka bus agresyvi ir nelinkusi nuolaidžiauti. Vakarop patartina apgalvoti ateinančios savaitės planus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali kankinti slogios ir liūdnos nuotaikos, todėl nesistenkite dirbtinai pralinksmėti - būna metas, kurį būtina pralaukti, išliūdėti visus skausmus, tuomet aplanko palengvėjimas. Antrąją dienos pusę jausitės kiek žvalesni.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pasikeitimai, kurie pastaruoju metu atnešė šviežio oro gūsį, šią dieną neatrodys taip nuostabiai, bet nesinervinkite - dėl to kalta bloga nuotaika. Neabejokite savimi ir savo sugebėjimais, tiesiog nebūtina manyti, jog esate nuostabiausias visame pasaulyje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūs ir vėl kaip voverė sukatės tam pačiam rate ir niekaip nedrįstate iš jo ištrūkti. Šią dieną patartina pagalvoti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo ir tik tuomet imtis veiksmų. Raskite laiko savo pomėgiams, patartina ramiai pasėdėti prie židinio, pamąstyti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galite sutikti jums mielų žmonių ar patirti gerų emocijų. Tačiau pernelyg nepasitikėkite nepažįstamaisiais, jų tikslai gali būti savanaudiški, todėl jums su jais nepakeliui. Geras laikas linksmybėms, tik nepersistenkite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei jaučiate spaudimą, pasistenkite jam atsispirti - esate laisvas ir nepriklausomas žmogus, todėl neprivalote paminti savo norų ar jausmų. Būtų pravartu pabūti vienam, pagalvoti apie save bei savo troškimus. Šią dieną paaštrės intuicija.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ši diena bus paženklinta pykčių ir nesutarimų - pasistenkite jautriai nesureaguoti į jums išsakomą kritiką, tiesiog savo veiksmais pastaruoju metu matyt įskaudinote artimą žmogų. Jums būtų pravartu pamąstyti ir apie kitų žmonių jausmus, nes esate pernelyg susitelkęs į save.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ši diena jums bus tingi ir lėta, stigs įvykių, kurie pažadintų jūsų jusles. Nebūkite surūgęs, įvykių stygius nėra didžiausia tragedija, tai veikiau proga numatyti artimos ateities strategiją, pažvelgti į savo planus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būtinai pabūkite su šeima ar artimais draugais, pastaruoju metu jūs neskiriate pakankamai dėmesio žmonėms, kurie jus itin vertina. Tik pasistenkite, nekritikuoti kitų žmonių gyvenimo būdo ar elgsenos - tai gali sukelti nemalonų barnį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną jūsų nuotaika turėtų būti skaidri, tačiau ją sugadinti gali erzinančių žmonių draugija. Nemalonias akimirkas įveikite draugiškumu arba iš kantrybės vedančia šypsena. Nepatartina atvirai konfliktuoti ar pyktis.