Horoskopas rugjūčio 8 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną geriausiai praleiskite prie jaukaus namų židinio, tyliai ir ramiai. Jums reikia paprasto, pasyvaus poilsio. Vakarą galėtų paįvairinti nebent negausi senų draugų kompanija.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pasikalbėkite su patikimu žmogumi apie tai, kas pastaruoju metu neduoda jums ramybės. Esate patekęs į užburtą ratą, tinkamą sprendimą rasti bus nepaprastai sunku.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Geriausia, ką šiandien galite padaryti - ramiai priimti tiek likimo dovanas, tiek smūgius. Racionaliai filosofiškas požiūris būtų pati išmintingiausia jūsų pozicija.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tinkama diena vienu kirčiu užbaigti bent kelis anksčiau pradėtus, bet taip ir nebaigtus darbus. Vakarykštės problemos šiandien neatrodys tokios neįveikiamos, klausimai - suprantami, atsakymai - aiškūs.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Svarbiausia - išlaikyti dvasinę pusiausvyrą ir blaivų protą net ir labai jaudinančioje situacijoje. Emocijos Liūtus šiandien nuves į aklavietę. Kad ir kas nutiktų, nepameskite galvos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pernelyg daug minčių, norų, sumanymų ir idėjų. Jei griebsitės visko iš karto, tikriausiai nenuveiksite nieko. O gal ir nereikia nieko konkretaus nuveikti? Tiesiog pasiblaškyti šen bei ten kartais irgi pravartu…

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Daug kalbų ir diskusijų, galbūt - ginčų. Ne visi jie tušti ir nenaudingi, gali būti, kad iš to gims kažkas tikrai naudingo ir racionalaus. Tik pasistenkite atskirti tikras naujienas nuo paprasčiausių paskalų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būsite linkęs ieškoti priekabių. Pirmiausia dėl to kentės, žinoma, artimiausi žmonės... Gal jie ir iš tiesų nusipelno priekaištų, bet nuolatiniai barniai ir santykių aiškinimasis tikrai niekam neatneš pasitenkinimo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sėkmė jus lydės, jei nesnausite. Neužtarnautų likimo dovanų tikėtis neverta. Neduokite valios emocijoms, ypač jei kas netikėtai sugriaus jūsų planus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesistenkite žūtbūt padaryti to, kas nepavyko vakar - nepavyks ir šiandien. Nebauskite ir neskriauskite tų, kuriuos galėtumėte - jie to nenusipelnė. Savo poreikius tikriausiai teks apriboti, bent jau laikinai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vėl visu gražumu iškils, rodos, seniai išspręsta problema. Nesiremkite prielaidomis, priimdamas iš tiesų atsakingą sprendimą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien gali tekti pasiaukoti dėl namiškių ar kitų jums artimų žmonių ar žmogaus. Deja, jie bus pernelyg užsiėmę savimi, kad pastebėtų ir įvertintų jūsų pagirtiną poelgį.