Horoskopas rugsėjo 1 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Palepinkite save, užsiimkite tuo, kam pastaruoju metu labiausiai trūko laiko. Jausitės keistai atitrūkęs ir susvetimėjęs savo artimųjų atžvilgiu. Nieko baisaus, tiesiog jums reikėtų kurį laiką pabūti vienam.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei esate suplanavęs kokių darbų, atlikite juos iš pat ryto. Turite neišleisti iniciatyvos iš rankų ir pats save įtikinti esąs kupinas energijos. Popiet galima staigi nuotaikų kaita.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien lengvai trūks Dvynių kantrybė, ypač pirmoje dienos pusėje. Patys tą puikiai suvoksite, tad ieškosite vienatvės ir ramybės. Diena nepalanki tolimoms kelionėms ir triukšmingiems vakarėliams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Venkite bet kokio darbo ar rimtų pokalbių. Tegyvuoja pramogos ir linksmybės! Nesėdėkite namuose ir nebūkite vienas. Jei rytoj nereikia anksti keltis, vakarėlyje galima ir užtrukti…

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsite linkęs nesidairydamas leisti pinigus, bet ne todėl, kad reikia, o todėl, kad jums taip norisi. Nors apskritai pripažįstate lygybę, šiandien bus malonu jaustis bent šiek tiek pranašesniam už kitus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pagaliau vėl tvirtai perimsite iniciatyvą į savo rankas. Įsitikinsite, kad kai kam tikrai esate vienintelis ir nepakartojamas. Įsimylėjėliams šis vakaras gali būti ypatingas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Didžiąją dienos dalį suris buities rūpesčiai. Gali nuvilti žmogus, kurio paramos taip tikėjotės. Skausmingai ar net agresyviai reaguosite į bandymus jumis manipuliuoti. Kuo daugiau turėsite darbo, tuo mažiau liks laiko galvoti apie dalykus, nuo jūsų valios nepriklausančius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Racionaliam ir praktiškam Skorpionui šiandien vertėtų išbandyti savo meninius sugebėjimus, o svajokliai turi gerą progą nudirbti buities darbus, paprastai tokius nuobodžius ir varginančius. Ir vieniems, ir kitiems bus malonu tiek būti pagirtiems, tiek girti kitą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien gali tekti taisyti vakar padarytas klaidas, bet sustoti dėl to nevalia. Bėdos prasidės, jei pamėginsite sulėtinti tempą. Šįvakar galite tapti keistų ar juokingų įvykių liudininku.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Girkite ar barkite, tik netylėkite. Turite teisę pasakyti savo nuomonę, į ją bus įsiklausyta ir atsižvelgta. Laiškai - tiek įprasti, tiek elektroniniai - šiandien labai tinkama priemonė bendrauti ar spręsti reikalus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pasikliaukite jausmais ir intuicija. Naujos vietos, nepažįstami žmonės, improvizacija kiekviename žingsnyje - štai kas jūsų laukia šiandien. Gali būti, kad bent pasąmonėje padarysite svarbų sprendimą ir pagaliau pajusite ilgai lauktą palengvėjimą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Senos svajonės po truputį įgyja realius kontūrus. Atsiras puiki proga suderinti darbą su asmeniniais interesais ar malonumais. Darysite tai, apie ką kiti drįsta tik pasvajoti.