- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 1 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 1-oji:

Mokslo ir žinių diena
Baltijos jūros diena
Pasaulinė barzdų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Burkanta, Burkantas, Burtautas, Burtautė, Burvilas, Burvilė, Burvyda, Burvydas, Eigidas, Eigidė, Egidija, Egidijus, Gytautas, Gytautė, Gytenė, Gytenis, Gytė, Gytis, Verena;
rytoj: Ingrida, Jauvaida, Jauvaidas, Jauvyda, Jauvydas, Protenė, Protenis, Vaidevutis, Vilgaudė.

Protingos mintys:
"Kur pušis išaugo, ten ji ir graži".

Avinas (03.21 – 04.20)

Nesikrimskite, jei kas nors nepavyks – ryt kuo puikiausiai eisis net sudėtingiausi darbai. Šiandien palanku atkreipti dėmesį į dalykus, kuriems nuolat trūksta laiko arba apie kuriuos nenorite žinoti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien reikia vengti ginčų su moterimis, dalykiniais partneriais. Jeigu jūsų vadovė moteris – itin pasisaugokite konfliktų. Nesiaiškinkite meilės santykių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nesirūpinkite dėl esamų sunkumų ar nuostolių – tai susitvarkys. Pasistenkite galvoti, kad viskas bus tik geriau. Puiki diena tolimoms kelionėms, bendrauti su užsieniečiais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite rimtai apsigauti vertindami daikto, drabužio kokybę ar reikalingumą, priimdami brangią dovaną. Venkite bet kokių materialių saitų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Painiavos galvoje daugės. Nesutrikite, jeigu kur nors nesiseks, bet ir nesidžiaukite šios dienos pasiūlymais, atrastais daiktais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei ne itin gerai jaučiatės, nesiimkite atsakingų darbų, nevažinėkite automobiliu. Nesiimkite nieko, dėl ko nebūsite tikri, abejosite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neužsibūkite darbe, venkite ginčų su viršininkais. Daugiau laiko skirkite sau ir šeimai – namų rūpesčiai ne slėgs, o nuramins. Tai mažų džiaugsmų, linksmų netikėtumų metas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesinervinkite dėl niekų: niekas amžinai netrunka, jūsų bėdos irgi laikinos. Šiuo metu esate itin sumanūs. Tiktų ieškoti pagalbininkų, rėmėjų, investuotojų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Esate kupini vilčių, karštų troškimų, tačiau šiandien nieko negalima daryti neapgalvojus. Gera diena tvarkyti piniginius reikalus, spręsti buities problemas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Niekur nepersistenkite, venkite kategoriškų sprendimų. Nepatartina vaikščioti į parduotuves – nė nepajusite, kaip imsite išlaidauti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pirma dienos pusė sėkmingesnė, vėliau padaugės keblumų, ypač jei esate principingi. Būkite atidesni tėvams – tai puiki diena juos aplankyti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien jums nereikėtų persistengti, ypač rytmetį – už iniciatyvą ar neatidumą kito nuomonei galite skaudžiai nukentėti.