- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 10 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 10-oji:

Pasaulinė savižudybių prevencijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Girmantė, Konstancija, Mikalojus, Salva, Salvas, Salvija, Salvinija, Tautgirdas, Tautgirdė;
rytoj: Augantas, Augantė, Daugmantas, Daugmantė, Daugminta, Daugmintas, Daugmintė, Gytautė, Helga, Nutautas, Nutautė.

Protingos mintys:
"Visa gyvenimo prasmė - nepabaigiama kova su nežinomybe, amžinos pastangos pažinti džiaugsmą" (E. Zola).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nebūk atlapaširdis, saugok asmeninį gyvenimą. Neišleisk iš rankų likimo siunčiamų galimybių ką nors svarbaus pakeisti: darbą, gyvenamąją vietą ar partnerį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei su kuo nors pykstiesi, pats metas sėsti ir ramiai viską išsiaiškinti. Dėmesį sutelki į profesinius reikalus. Labai svarbu nuraminti kolegas, subtiliai pagirti vadovą ir darbuotis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pagalbos ranką išties ir protingų patarimų duos labiau patyrę draugai ar šeimos nariai. Visus svarbius darbo reikalus sutvarkyk taip, kad dar liktų laiko šeimai ir laisvalaikiui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Aplinkiniai deramai įvertins tavo pastangas. Dalykinė pažintis gali įgauti romantiškų atspalvių. Tačiau flirtas gali išprovokuoti apkalbas, nemalonumus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gyvenk kaip gyvenai, dirbk kaip dirbai iki šiol. Aplinkiniai tau simpatizuoja, todėl neatsuk jiems nugaros. Suteik sau daugiau laisvės ir erdvės ne darbo aplinkoje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nepatartina planuoti dalykinių kelionių, svarbių verslo reikalų. Netikslumai beveik užprogramuoti. Kita vertus, iškilę sunkumai vers pasitempti, ieškoti netradicinių problemų sprendimų būdų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei susidursi su keistuoliais, stenkis į daug ką nekreipti dėmesio. Kritikuodamas ar ironizuodamas pakenksi savo įvaizdžiui. Geriausiai jausies namuose, tarp artimųjų. Tinka ką nors planuoti, organizuoti, skaičiuoti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nors paprastai esi puikus psichologas ir žmones matai kiaurai, tačiau šiandien šių savybių kaip tik pritrūks. Greičiausiai apsiriksi vertindamas išgirstą informaciją, be to ir intuicija klaidins kaip niekad.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tu paprastai esi mėgėjas pasižmonėti, pakalbėti, tačiau šiandien gali pasijusti kiek kitaip. Būsi linkęs klausytis, o ne kalbėti. Greičiausiai tam nebus rimtos priežasties, tiesiog norėsi geriau suprasti kitus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasistenk išlikti kuklus, neskubėk atvirauti. Paslaptingumas šiuo metu - tavo pranašumas. Visą dieną nederėtų skubėti. Apgalvok savo poelgius, planus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien tau gali kilti klausimas, kas trikdo tavo draugą. Šis asmuo gali atrodyti prislėgtas ir sunerimęs, tačiau nebus linkęs dalintis rūpesčiais su tavimi. Greičiausiai tos bėdos bus susiję su pinigais ar asmeninio gyvenimo detalėmis. Būk kantrus ir tau jis ar ji atsivers.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien stengdamasis pasirodyti profesinėje veikloje gali paminti aplinkinių interesus, įskaudinti tuos, kurie tavimi labai pasitikėjo. Todėl atsakingiau kalbėk ir neironizuok.