Horoskopas rugsėjo 10 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo dešimtoji, pirmadienis - 254-oji metų diena (pirmoji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 112 dienų.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 6.43, leidžiasi 19.47. Dienos ilgumas - 13.04.
Trečiąją delčios dieną Mėnulis teka 0.03, leidžiasi 16.44.
Saulė Mergelės ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą. Galimi juridiniai arba bendravimo nesklandumai. Derėtų labiau paisyti aplinkinių nuomonės bei pageidavimų. Nesiginčykite su darbdaviu, klientais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikėtina netolima kelionė, interviu arba sulauksite svečių. Pasirūpinkite, kad elektros instaliacija, technika, su kuria turite reikalų, būtų tvarkinga, o informacija, kuria ketinate disponuoti - patikrinta, atitinkanti faktus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Aktualūs bus reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, pinigais, kreditais. Venkite pinigų plovimu ir pasisavinimu dvelkiančių aferų. Turėtumėte būti atsargesni prekiaudami, išlaidaudami prekėms be garantijos ar pan.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nuotaika bus nebloga, jei veiksite planingai, dirbsite drausmingai. Kitu atveju galite be reikalo išeikvoti energiją ir patirti emocinių stresų. Bus lengva susikompromituoti darbe ar viešumoje, susikirsti su kolegomis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien neverta niekuo rimtu užsiimti, nebent tai būtų su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti naudos. Kitokio pobūdžio pastangos neduos norimų rezultatų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien jums nestigs veiklos ir bendravimo. Bendraminčiai, draugai gali pakviesti į kolektyvinį renginį, kokias nors iškilmes ar pristatymą. Tačiau jus gali stabdyti piniginės problemos - nujausite, kad tai nemažai kainuotų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes, sugebėjimus bei įtaką kitiems. Tiek neįvertinę, tiek pervertinę jėgas galite patirti nusivylimą, įsivelti į nervingą pokalbį, su kažkuo susipriešinti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jums norėsis lėkti toliau nuo kasdienybės, pasinerti į pramogas. Galbūt pavyks, galbūt nelabai, tačiau kažką nekasdieniška vis tiek turėtumėte patirti ar sužinoti. Popietė bus geresnė, produktyvesnė nei rytas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien suksite galvą dėl finansinių reikalų ir pagundų, kurios nemažai kainuoja. Vieno reikia, kito norisi, o galimybės ribotos. Nesivaikykite madų, etikečių ir džiaukitės tuo, ką turite. Labiau prižiūrėkite vaikus, tačiau jiems nepataikaukite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nesaisto jokie dalykiniai reikalai, įsipareigojimai. Paprasti draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti. Tačiau ryte iš pusiausvyros gali išmušti netikėtas incidentas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Rytas nervingas, gal net avaringas, tačiau popiet turėtų sektis. Pravartu kai ką pakeisti savo stiliuje, dienotvarkėje, mityboje. Jei jums aktualu, pasidomėkite darbo pasiūlymais bei teisės, buhalterijos naujovėmis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neblogai seksis kūrybinė veikla. Meilės reikaluose gali tekti rimčiau įsipareigoti. Regis, sustiprės tėviška atsakomybė. Nevenkite parodyti švelnumo, dėmesio. Ir nepamirškite, kad jūsų vaikai turi būtinų poreikių, kuriems reikia pinigų.