- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 11 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 11-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Augantas, Augantė, Daugmantas, Daugmantė, Daugminta, Daugmintas, Daugmintė, Gytautė, Helga, Nutautas, Nutautė;
rytoj: Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė.

Protingos mintys:
Be saulės – ne vasara, be meilės – ne gyvenimas.

Avinas (03.21 – 04.20)

Nors diena energinga ir kupina įvairių įvykių, tačiau gali net nepajusti apgaulės, pasiduoti provokacijai. Siek būti geriau informuotas – nesusigundyk vien gražiais pažadais. Būk pakantesnis vaikams.

Jautis (04.21 – 05.21)

Streso metas, tad gal pavyks kai ką reikšminga suvokti ir ištaisyti seną klaidą. Naudinga paanalizuoti ir pakoreguoti savo santykius su antrąja puse.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Aktyvi veikla padės nuslopinti kylantį neaiškų nerimą, išspręsti psichologinio pobūdžio problemas. Vakare galėtum leisti sau ilgėliau paplepėti su draugais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Daugiau laiko praleisk gryname ore. Norėsi saldumynų ar tokio maisto, kurio paprastai sau neleidi. Jei pavyktų nukreipti dėmesį į kitą veiklą, savo pagundas gal ir suvaldysi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Aplinkiniai kunkuliuos energija, idėjomis, o tu atvirkščiai, norėsi dieną praleisti ramiai. Ir sielai, ir kūnui būtų naudinga praleisti sporto klube.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Bet koks visuomeninis ar organizacinis darbas pareikalaus labai daug jėgų ir energijos, o rezultatai nepateisins lūkesčių. Peržiūrėk tikslus, kurių sieki, atsisakyk neefektyvių. Kuo mažiau sumaišties, triukšmo ir pasitarimų bus aplinkui, tuo geriau jausiesi, daugiau nuveiksi.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neskubėk daryti išvadų. Elkis taip, kad galėtum pats atsakyti už savo veiksmus. Kol kas atsisakyk projektų, keliančių abejonių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galima tvirtai pasakyti, kad nesusipratimai, nepatogios situacijos ar nelaimingi atsitikimai tau šiandien neturėtų grėsti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei nebus kam tave laiku sustabdyti, šiandien gali gerokai prikrėsti kvailysčių. Savo veiksmus ir sprendimus grindi išskirtinai emocijomis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Netinginiauk - judėk, bendrauk, dalinkis idėjomis, ieškok pritarimo – šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių. Galima pradėti svarbius darbus, pasirašyti sutartis, puikiai seksis reikalai, kuriuose daug dinamikos, veiksmo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Leisk sau šiandien pabūti dosniam, gal net labai dosniam. Net ir nedidelės išlaidos ar kitokios investicijos šiandien atneš nemažus dividendus jau artimoje ateityje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Energija liejasi per kraštus, tik svarbu sukoncentruoti ją į svarbiausius dalykus ir nedvejoti priimant sprendimus.