Horoskopas rugsėjo 12 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 12-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė;
rytoj: Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas.

Protingos mintys:
"Dvasia gera ir tauri tol, kol ji paklūsta tiesai" (H. Hesė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien netenkins daug dalykų. Tik nepulkite visko suabsoliutinti ir nutapyti niūriomis spalvomis. Neaiškinkite savo pozicijų vadovui, sutuoktiniui ar mylimam žmogui - būtinai susipyksite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų užduotis šiai dienai - bet kokia kaina išlikiti diplomatišku. Jei elgsitės ramiai, mažiau nukentėsite ne tik morališkai, bet ir fiziškai - traumos itin tikėtinos. Piniginius klausimus taip pat spręskite kitą dieną.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena bus gan nemaloni, galite sužinoti nesmagią naujieną, kuri sugadins nuotaiką. Būtina būti atidiems atliekant savo užduotis, ką nors dirbant rankomis - galimos fizinės traumos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Išlaikykite optimizmą, viskas, kas šiuo metu blogai, rytoj atrodys visai kitaip. Tikėtini nemalonumai vaikų gyvenime, taip pat artimuosius gali ištikti nelaimės. Nesivelkite į naujus meilės nuotykius - jie apgaulingi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien nepavyks atsiginti kaltinimų, jog viską darote ne taip. Šeimos nariams atrodys, jog dėl jūsų kaltės stinga pinigų, nesiseka darbas. Tačiau jūsų pasiteisinimų niekas negirdės.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nepalankus metas, kai galimi tušti ginčai, tad labiau apgalvokite žodžius. Išaugs vagysčių ir nelaimingų atsitikimų tikimybė. Diena netinkama naujiems darbams pradėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nesutarsite su partneriais ar kolegomis dėl veiklos principų, klius ir nuo mylimo žmogaus - jam ar jai stigs dėmesio, pretenzijų galite susilaukti ir dėl nuolatinių viršvalandžių. Vertėtų parodyti savo darbo rezultatus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Esate labai savarankiškas, tačiau kartais tai viršyja visas ribas. Jei ruošiatės priimti svarbų sprendimą ne tik jums, bet ir artimiesiems, būtinai pasitarkite, mat kitaip susibarsite. Būkite atidesni maisto kokybei.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien palankus metas atsisakyti nereikalingų dalykų. Nesivelkite į intrigas dėl pinigų, karjeros. Nereikėtų aiškintis šeimos išlaidų, planuoti būsimo biudžeto, nepalanku pirkti vertingų daiktų - dėl to galima sugadinti santykius su sutuoktiniu.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei ieškosite teisybės pas oficialius asmenis ar pareigūnus, nesitikėkite nieko gero. Visus pokalbius šiandien geriau planuokite pirmoje dienos pusėje. Mat vakarop su jumis susikalbėti bus sunku.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite patirti sukrėtimą, kuris atvers jums akis. Jei tai susiję su finansais, pagaliau atsikratysite iliuzijų dėl gyvenimo ne pagal galimybes. Tai gali nuliūdinti, tačiau iš esmės bus naudinga ateityje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien situacija ims radikaliai keistis, bet tikriausiai visai ne į tą pusę, į kurią jums norėtųsi. Didelių nemalonumų diena neatneš, bet nervus patampys. Beje, kuo mažiau tam teiksite reikšmės, tuo greičiau viskas baigsis.