- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 12 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 12-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gvidas, Ovidijus, Tolvaišas, Tolvaišė, Tolvaldas, Tolvaldė, Vaidmantė;
rytoj: Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas.

Protingos mintys:
"Dvasia gera ir tauri tol, kol ji paklūsta tiesai" (H. Hesė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galimi sėkmingi susitikimai - geras laikas diplomatams, verslininkams. Šią dieną gali daug ir skaniai valgyti – tai stabilumo, pastovumo, "pasikrovimo" metas. Maistas bus gerai virškinamas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gera diena tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, bendrauti su agentais, juristais. Daug pasieksi mokėdamas bendrauti ir puikiai atrodyti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nesikuklink, ypač jei jauti, kad aplinkiniai tavimi domisi, vertina darbus, nuomonę. Tvarkydamas teisinius reikalus, ruošdamas komercinius pasiūlymus kliaukis tik faktais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nesiskolink didelių sumų, nes bus sunku jas grąžinti. Meilės srityje prasideda gerų permainų metas. Atsiribok nuo visko, kas trukdo susikaupti. Jei tavęs neblaškys antraeiliai dalykai, darbe nuveiksi labai daug.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsi pernelyg patiklus, todėl bus visai nesunku tave apgauti, įpiršti klaidingą nuomonę. Jei kuo nors abejoji, drąsiau klausk patarimo draugų. Daugiau kantrybės reikės bendraujant su tėvais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei nori atgaivinti prigesusius santykius su kolegomis, rinkis ne familiarų atvirumą, o dalykiškumą. Ne vienas gali užsikrauti per didelę svetimų bėdų naštą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Santykiai su bendradarbiais, draugais ar artimaisiais priklausys nuo tavęs pačio. Sudėtingose bendravimo situacijose neapvils intuicija. Stenkis į viską žiūrėti filosofiškai, pozityviai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Geriau niekam neskolinti ir nesiskolinti. Jei nusprendei keisti gyvenamąją vietą, įsigyti nekilnojamojo turto, kritiškai įvertink savo finansines galimybes. Profesinėje veikloje nereklamuok savo idėjų, nesigirk iš anksto dėl būsimų rezultatų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien turi puikių galimybių reikštis tarp draugų, plėtoti gerus santykius, mėgautis romantiškais pasimatymais, kur nors keliauti. Žinoma, darbo reikalai svarbūs, tačiau paaukojęs jiems visą dieną, visą energiją jausies išsekęs ir nelaimingas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Puikus metas įsimylėti, megzti naujas pažintis. Atsiverk meilei – patirsi daug malonių akimirkų. Puiki diena laikyti egzaminą ar pristatyti kolegoms naują projektą. Mažai gilinsies į buities problemas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tai metas, kai verta kloti pamatus ateičiai. Šiandien nesunkiai sutarsi su vaikais, sutuoktiniu, tėvais. Kad ir kokia sėkme kvepėtų, prisimink, jog dėl naujo neverta atsisakyti seno.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atrodo, kad šiandien bus labai sunku atskirti asmeninius reikalus nuo profesinių. Jei tik gali, pirmiau susitvarkyk asmeninį gyvenimą. Rask su kuo pasikalbėti, pasitarti, tačiau neklausyk apkalbų, svarbiausius sprendimus priimk pats.