- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 13 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 13-oji:

Programuotojų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Barmantas, Barmantė, Birmantas, Birmantė, Eugenas, Eugenė, Eugenija, Eugenijus, Genė, Genius, Humbertas;
rytoj: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus.

Protingos mintys:
"Žmogus nėra laisvas, jei negali įsakinėti pats sau" (Pitagoras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ryte geriau apgalvok savo žodžius - tau teks už juos atsakyti. Po pietų imkis energingiau tvarkyti reikalus – daug spėsi, ypač jei veiksi ne vienas. Gali gauti vertingos informacijos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Rytas nekoks - galimos staigmenos, kurios pakeis tavo planus. Diena nėra tinkama aktyviai veiklai – prasmingiau susitelkti ties šeima. Venk rimtų pokalbių su vadovybe, nesiimk atsakingų užduočių ir mažiau žadėk (ypač ryte).

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nors ši diena tau sėkminga, bet ne laikas avantiūroms finansiniuose, verslo dalykuose – atidėk tai mėnesiui. Pasistenk įvykdyti duotus pažadus vaikams, taip pat mylimam žmogui, labiau pasidomėk jų reikalais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būk tikslus ir atsargus, ypač tvarkydamas dalykinius reikalus. Dėl pastabų nepyk – ryte sutuoktinis bei aplinkiniai pastebės ne tik tavo nuopelnus, bet ir trūkumus. Itin darbingas būsi antrą dienos pusę. Palanku imtis remonto namuose.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pasistenk geriau suprasti kitus, tuos, su kuriais tenka dirbti, gyventi bei dalytis kasdieniniais rūpesčiais ir džiaugsmais. Nepiršk savo nuomonės sutuoktiniui, dažniau pats nusileisk.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nelengva diena - gali tekti atsakyti už visus, net jei asmeniškai būsi niekuo dėtas. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su dideliais pinigais – jų gavimu, pervedimu, investavimu ir pan.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tai bus palankus metas, kai moralinė persvara yra tavo naudai. Tiks susitikti su viršininku – tavo teisėti reikalavimai bus išgirsti bei įvertinti. Antra dienos pusė tinkama susitikimams su užsieniečiais, susitarimams su jais tvirtinti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ryte neprarask savitvardos bei sveikos nuovokos, o svarbų reikalą geriau tvarkyti po pietų. Mokėk kolegų akivaizdoje pripažinti savo klaidas ir nebūk per griežti artimiesiems.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pamėgink naujai įvertinti savo santykius su artimaisiais, draugais, pagaliau savo nuopelnus dalykinėje veikloje ir atsiribok nuo to, kas laikina, kasdieniška ar įprasta.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nebūk išlaidus, nerizikuok pinigais. Tiesa, antra dienos pusė palanki tvirtinti svarbius sandorius. Tinka apgalvojus skolintis, imti kreditą, taip pat draugui priminti jo skolą, kurią jis tikriausiai jau pamiršo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Sėkminga diena – būsi stiprus. Savo entuziazmu uždegsi bei palenksi savo pusėn tiek artimuosius, tiek svetimus. Tiesa, rizikingų dalykų (ypač ryte) nesiimk. Itin apdairus turėtum būti su pinigais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nesiimk sunkių, sudėtingų darbų. Nepradėk nieko nauja. Atsisakyk bendravimo su tau nemaloniais asmenimis. Gali gauti svarbios konfidencialios informacijos, kuri šiuo metu gali labai praversti.