Horoskopas rugsėjo 13 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Iš pat ryto pasistenkite tiksliai išsiaiškinti, ką būtent šiandien turite nuveikti. Svarbiausia - aiškus ir konkretus veiksmų planas, antraip visi jūsų darbai nueis šuniui ant uodegos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Labai netinkamas metas aiškintis su vyresnybe darbo santykius, apskritai kam nors ką įrodinėti. Verta pagalvoti, kur galėtumėte protingai investuoti sukauptas lėšas. Pats laikas pasidomėti, ką sako įstatymai jums rūpimu klausimu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena turėtų būti sėkminga. Ypač gerai seksis reikalai, kuriuos prieš kelias dienas esate atidėjęs nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms. Puiki proga baigti visa, kas anksčiau buvo pradėta.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali kamuoti nerimas, dvasinis diskomfortas, ypač jaunesnius ar jautresnius. Geriausias vaistas - veikla, kurią gerai išmanote. Jausmas, kad esate lyderis, išgydytų daugelį negalavimų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pats laikas daryti išvadas, sumuoti rezultatus, skaičiuoti pelną ir išlaidas. Gal verta iš naujo įvertinti artimiausius tikslus, peržiūrėti planus? Puikus metas plėsti akiratį: sėkmė lydės visus besimokančius, studijuojančius, apskritai ieškančius informacijos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palanki ir vaisinga diena. Sužinosite daug naujo, tai padės jums nugalėti kamavusias abejones ir pasijusti kur kas tvirčiau. Tarnyboje jokių netikėtumų neturėtų būti, bent jau nemalonių. Įsimylėjėliai gali pagaliau nuspręsti gyventi kartu ar imtis konkrečių veiksmų ta linkme.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dirbantiems informatikos, statistikos, valdymo srityse gali pasitaikyti puiki proga palypėti karjeros laiptais ar pataisyti savo finansinius reikalus. Antroje dienos pusėje romantiška nuotaika padės praleisti itin malonų vakarą su mylimu ir mylinčiu jus žmogumi.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Laukia nuolatinė kova tiek darbe, tiek namuose - su kolegomis, sutuoktiniu, vaikais, savo paties bloga nuotaika. Pasistenkite blaiviai įvertinti savo jėgas ir neapžiokite daugiau, nei pajėgsite atkąsti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Turėtumėte būti kuklesnis. Tramdykite savo ambicijas - antraip sėkmė nusigręš nuo jūsų. Tikėtini konfliktai, ypač darbe. Pasistenkite nepasiduoti emocijoms ir įtikinti kolegas, kad tikrai neturėjote jokių blogų kėslų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Laukia sunki kova tiek su išorinėmis aplinkybėmis, tiek su pačiu savimi. Jūsų paties susikurtos iliuzijos gali sutrukdyti blaiviai įvertinti santykius su mylimu žmogumi. Ar esate lygiaverčiai partneriai, ar tikrai jums atsakoma tuo pačiu? Tiesa gali jums nepatikti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Didžiausią pasitenkinimą pajusite padėdamas kitiems. Itin prasminga bus auka ar labdara. Venkite konfliktiškų ar dviprasmiškų situacijų, nenuoširdžių žmonių, ypač menkai pažįstamų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galite tikėtis trumpos pauzės tarp dviejų aktyvumo periodų. Meskite visus darbus (vargu ar tarp jų yra tikrai skubių) ir mėgaukitės laisve ir poilsiu. Naudinga padirbėti fiziškai, ypač pirmoje dienos pusėje.