Horoskopas rugsėjo 14 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 14-oji.

Šv. Kryžiaus išaukštinimas pasveikink
Statybininkų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus;
rytoj: Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė.

Protingos mintys:
"Tas, kuris daug galvoja, mažai kalba, stengdamasis įsprausti kuo daugiau minčių į kuo mažiau žodžių" (V. Irvingas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Itin aktyvi diena, pilna naujienų ir atradimų. Aplinkybės nebus jums itin palankios, vis atsiras kokių nenumatytų kliūčių. Kliudys padidėjęs emocionalumas, stigs racionalumo ir logiškų sprendimų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų sumanymai bus įgyvendinti, jei tik skirsite jiems laiko. Diena palanki norintiems užmegzti naudingą pažintį - nepraleiskite vakarėlio, į kurį esate kviečiamas. Nepamirškite ir romantiškų jausmų, mat nepuoselėjami jie nunyksta.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Judėkite pirmyn, tik neskubėkite, nes klaidų neišvengsite. Jūsų finansinę padėtį gali pagadinti beprasmis pirkinys, kuriam išleisite nemažai pinigų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tai dinamiška diena, tačiau pakankamai harmoninga, darbinga. Ji visai nebloga susitikimams, poilsiui, jėgų kaupimui, grožio puoselėjimui arba tvėrimui namuose.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Neverta imtis jokios atsakingos veiklos, geriau nebendrauti, jei neturite ūpo. Diena bus gera ir produktyvi diena tik tuomet, jei sugebėsite neįsivelti į smulkmenas ar nereikšmingus kivirčus. Stenkitės kuo mažiau abejoti, blaškytis, tartis su ne ką daugiau už jus išmanančiais žmonėmis. Vienas šiandien dirbsite sėkmingiau nei komandoje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Bandymai save kaltinti prie gero neprives. Net jei dėl jūsų kaltės sužlugs svarbus reikalas, savigrauža tik pablogins padėtį. Diena labiau tinkama atsipalaiduoti, o ne galvoti apie darbą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Puikus metas teisininkams, teisėtvarkos darbuotojams, politikams, psichologams, visuomenininkams. Tai taip pat sėkmės metas moters grožio puoselėtojams. Ypač seksis tiems, kurie dirba grožio salonuose, prekiauja prašmatniais drabužiais, kosmetika. Puiku, jei einate į kirpyklą: pats laikas naujai šukuosenai, naujam įvaizdžiui.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nenustokite pasitikėti savimi - tai atneš sėkmę. Šiandien darykite tik tai, kas jums patinka ir neprievartaukite savęs žodžiu "reikia". Jei nekaip jaučiatės, pasilepinkite vandens procedūromis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite taip pervargęs po savaitės darbų, kad greičiausiai stigs jėgų net namų ruošai. Nuotaikos nepagerins ir problemos šeimoje, todėl patartina bent trumpam pabėgti nuo jų ir skirti laiko sau.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesivelkite į avantiūras, būkite atsargesnis tiek planuodamas, tiek tuos planus įgyvendindamas. Jei pažadėsite tai, ko negalite įgyvendinti ir neištesėsite, kils grėsmė jūsų reputacijai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Niekaip nepavyks išspręsti asmeninio gyvenimo problemų, kurios darosi vis akivaizdesnės. Pabandykite vakarą skirti apmąstymams, kaip kitaip galėtumėte elgtis, ką savyje reikėtų pakeisti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Greičiausiai turėsite bendravimo problemų, mat kalbėsite neaiškiai, o aplinkiniai nesupras jūsų minčių. Nesusipratimai gali gadinti visą dieną, o artimas žmogus gali priimti svarbų sprendimą be jūsų žinios ar sutikimo.