Horoskopas rugsėjo 16 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo šešioliktoji, antradienis - 259-oji metų diena (antroji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 106 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 06.53, leidžiasi 19.33. Dienos ilgumas - 12.40.
Pirmąją delčios dieną Mėnulis teka 23.57, leidžiasi 15.23.
Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:
"Tas, kuris tuštiems darbams teikia svarbos, svarbiuose darbuose bus tuščias žmogus" (M. P. Katonas)

Avinas (03.21 – 04.20)

Neblogai seksis, jeigu mėginsite užbaigti seniau pradėtus darbus. Tikėkitės susitikimų, ir ne tik dalykinių, bet ir smagesnių, žadančių nuotykius. Pravartu rimčiau pasimokyti, panaršyti po informacijos jūrą. Vakarą skirkite šeimai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien verta pasistengti, kad užsitikrintumėte finansinį stabilumą. Pokalbis su vadovu tikriausiai bus vaisingas. Tačiau nuolat jausite nervinę įtampą. Atpalaiduotų romantiškas meilės pasimatymas, maža šeimyninė pramoga.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gana harmoninga diena, toks dažniausiai bus ir jūsų nusiteikimas, ypač jeigu viskas slinks įprasta vaga. Regis, pagerės apetitas ir šiandien galite save palepinti beveik nevaržomai, nes organizmas reikalaus to, ko jam tikrai trūksta.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Gali atsirasti geradaris, nusiteikęs padėti išsikapstyti iš keblios padėties. Pasidomėkite, kokie motyvai už to slypi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien geriau suprasite kitus žmones, todėl sugebėsite atsiprašyti ir atleisti, rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Daugiau dėmesio norėsis skirti vaikams, artimiesiems. Ypatingų emocijų teiks meilė, draugystė.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Daugiausiai galvosite apie darbą, karjerą. Būsite linkę pasitikėti kitais, veikti išvien. Nusimato abipusiai naudingos rinkodaros perspektyvos, įtakingų asmenų palaikymas. Kita vertus, galite prisikurti ne visiškai realių iliuzijų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo planai, jų aptarimas. Iš toli esančio žmogaus galite gauti reikšmingą žinią. Tikėtinos romantiškos fantazijos, tačiau kartu pasireikš slaptas įtarumas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būsite psichologiškai įžvalgūs, intuityvūs. Kažkas iš draugų gali klausti jūsų patarimo arba prašyti paskolos. Nežaiskite jums neabejingo žmogaus jausmais, lūkesčiais. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien tiktų spręsti tarpasmeninius klausimus, tarpininkauti ir ieškotis tarpininkų, partnerių, dalyvauti konkurencinėje kovoje, aiškintis juridinius kazusus. Vakare būkite itin dėmesingi antrajai pusei ir psichologine, ir seksualine prasme.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tęskite pradėtus darbus, būkite dėmesingesni aplinkiniams, kolegoms. Gali megztis aistringas romanas, pikantiška intriga. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu bei gerove, bet ir vidiniu pasauliu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien jums labai rūpės meilė, seksas, kunkuliuos aistros. Būkite supratingi, atidūs tiems, kuriuos mylite. Turėkite omenyje, kad pavojinga primygtinai reikalauti iš jų dar didesnio dėmesio, dovanų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali atsinaujinti ryšiai su gerbėjais, simpatijomis. Galite kažkaip įsipareigoti. Pasistenkite, kad kuo mažiau įtampos būtų santykiuose su namiškiais, nes kur kas geriau jausitės, jeigu jus palaikys šalia esantys žmonės.