Reklama

Horoskopas rugsėjo 2 d. (penktadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien vos susikūrę tikslų planą, kada kaip ir ką atlikti, atsidursite teisingame kelyje. Tačiau negūžčiokite pečiais, pamatę, kad daugiau perdarote nei padarote ar netgi, dar blogiau, šnekate apie tai, ką derėtų daryti. Be to, nenuostabu, jei niekaip nepavyks suderinti buities reikalavimų su savo svajonėmis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien bus svarbu, bet nelengva džiaugtis tikrais dalykais, vykstančiais aplink jus. Jūsų viltis kurstys draugai, atitraukdami nuo to, kas jums svarbiausia arba komandos nariai primins seną svajonę. Galimas daiktas, kad paskui ją lėkdami, pražiopsosite smagumynus ir skanumynus, kurias apkrautas jūsų šios dienos stalas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien sieksite būti naudingi ir produktyvūs, o ypač, reikalingi savo šeimai. Namuose ar iš namų jus pasieks įvairiausios žinios, kurias turėsite dar gerai perdėlioti į lentynas, kad iš jų būtų kokios nors naudos. O jei jas suignoruosite ir mesitės paskui profesinės sėkmės paukštę, vėliau vis tiek prie to sugrįšite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien kuo aktyviau bendrausite, tuo daugiau sužinosite ir tuo įdomesnių asmenybių sutiksite. Tinkamos priemonės gauti ir pateikti informaciją jums bus pasiekiamos ranka, tačiau vis grįšite prie neišspręstų galvosūkių ar susitiksite su seniai matytais žmonėmis. Beje, būsite linkę tikėti nebūtais dalykais tik ne tuo, kas parašyta juodu ant balto.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien susitelksite į rezultatą, kuris turi būti įvertintas konkrečia pinigų suma. Tik laikyti šlamančių rankose gali netekti, nes bus daugiau kalbų nei darbų, o jos tokios, kad niekas pirmyn nuo jų nejuda. Ir jei ši ar kitos priežastys jus paskatintų slėptis kam nors už nugaros, tai netikęs sprendimas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien pageidausite dėmesio ir gausite jo į valias. Tiesa, tiek jūsų veiksmai, tiek nuotaikos bus permainingos, o jūs niekaip neišlaikysite liežuvio už dantų, visiems įkyrėdami kritiškomis pastabomis. Tai nesutrukdys jums patikėti kitų žmonių pažadais, tačiau atminkite seną tiesą: geriau žvirblis rankoj, nei jautis lankoj.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien siekite ne išorinių rezultatų, o pasidarbuokite iš peties užkulisiuose. Jums bus atleista, jei, užuot atvirai išlieję savo mintis, užsisklęsite svajonėse ir nieko į jas neįsileisite. O tų svajonių ir vizijų bus daug ir įvairių, kurias ne vien šią dieną peržiūrėsite. Ir, kaip nebūtų keista, tai dabar svarbiau nei valyti dulkes nuo realių lentynų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien raginsite bendražygius imtis naudingos veiklos. Bus pokalbių, kurių metu analizuosite senas problemas arba jų metu prikursite naujų. Visai susipainiosite, jei perdėtai bruksite savo asmeninį indėlį į komandos sėkmę. Beje, į pagalbą pasitelkę tokį priešnuodį kaip tikslumas, išvengsite klampių vaikų auklėjimo klystkelių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien kai kurie ženklai žadės nerūpestingą dieną, bet tai bus grynas melas. Priešingai, vos pabudę būsite įtraukti į nesibaigiančių darbų ir diskusijų su vadovybe sūkurį. Nors geriausia diena būtų iki ausų pasinėrus į profesinius rūpestėlius, akies kampeliu stebėsite, kaip nuo jų pasprukti, atriekiant dalį laiko šeimai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien diena nenueis vėjais, jei didelius lūkesčius dėsite į vieną krūvą su nedidelėmis kasdienėmis smulkmenomis. O paskui kokią nors dėlionę iš to sudėliosite, apie kurią visą romaną įmanoma sukurti. Išgirdę faktų, paneigiančių tai, kuo tikite, neapsigaukite jais patikėję ir visa, ką gero sukūrėte, sugriovę.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien daugiau įgysite pasirinkę bendradarbiavimą. Tinkamai perlipę šitą ar kitą jums aukštoką slenkstį, išvysite geidžiamus rezultatus. Tiesa, reikės dar įsigilinti į tai, kur iki tol buvo numota rankas ar pateikti kelis nepatogius klausimus. Beje, jūsų asmeninis indėlis į bendrą katilą gali būti reikšmingas, tačiau kol kas niekam nereikalingas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien ieškodami tikrai rasite, ką išaukštinti dėl sėkmių ir ką apkaltinti dėl nesėkmių. Taip tik visai pasiklysite. Verčiau liaukitės ieškoję paaiškinimų ar ką nors aiškindami, o paklausykite, ką jums sako kiti. Detalių, kurias jis ar ji jums išsakys, neignoruokite, nes jose slypi didelė galia, bet tam suprasti nepakaks vienos dienos.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');