Horoskopas rugsėjo 24 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 24-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia:  Gedvilas, Gedvilė, Gedvinas, Gedvinė, Geraldas, Gerardas, Haroldas, Ramūnas, Ramunė;
rytoj: Aurelija, Aušrinė, Budrė, Budrius, Budrys, Kleopas, Vaigina, Vaiginas, Vaiginta, Vaigintas.

Protingos mintys:
"Nereikia tikėti viskuo, ką girdime" (Ciceronas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Visą dieną skubėsi, nors skubėti veikiausiai nėra kur. Vis dėlto bent šį tą naudingo turėtum nuveikti, jei tik sugebėsi tinkamai organizuoti darbus. Vakare gali sugadinti nuotaiką namiškiams perdėtu aktyvumu ir priekaištais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tu jaudiniesi ne tiek dėl savo problemų, kiek dėl to, kad aplinkiniams jos ne itin rūpi. Atmink, kad visi turi savų rūpesčių, bet tai nereiškia, kad su tavimi elgiamasi netinkamai. Pats rodyk daugiau noro bendrauti, ir būsi išklausytas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali būti, kad šiandien savo elgesiu nustebinsi ne tik kitus, bet ir save. Tavo reakcija į naujoves bus neadekvati, žodžiai, kuriuos norėsi pasakyti, labai skirsis nuo tų, kuriuos ištarsi garsiai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Artimieji šiandien bus kaip reta paslaugūs, atidūs tavo žodžiams ir norams. Naudokis proga, bet mėgaudamasis dėmesiu nepamiršk palepinti ir mylimų žmonių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali nesišalinti šiandien niurzglių ar šiaip tave erzinančių žmonių. Jeigu jiems ir pavyktų patraukti tavo dėmesį, nuotaikos sugadinti nesugebės. O tu, atvirkščiai, gali užkrėsti juos savo optimizmu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena kupina dramatizmo, stiprių jausmų ir iššūkių, išblaškančių egzistencijos nuobodulį, bet... kenkiančių sveikatai. Laikykis nuošaliau, jei širdis silpna.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būdamas šventai įsitikinęs savo teisumu, šiandien gali iškrėsti tiesiog rekordinį skaičių kvailysčių. Įsiklausyk, ką tau pataria aplinkiniai, gal jie žino, ką sako... Arba tikrink viską savo kailiu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną verčiau skirk nereikšmingiems darbeliams, aktualiems tik tau asmeniškai. Jų susikaupė pakankamai daug, tad nebeatidėliok. Mažiau plepėk, nes aplinkui labai daug susidomėjusių ausų…

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien negalėsi įsibėgėti iš visų jėgų, nes nuolat kažkas painiosis po kojomis. Jeigu tau labai svarbūs darbo rezultatai ir kokybė, tuomet geriau atidėk tai kitai dienai, kuri turėtų būti ramesnė ir tau palankesnė.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Diena turėtų prabėgti meilės ir draugystės atmosferoje. Tau nereikės niekam įrodinėti savo atsidavimo, nes ir taip bus viskas aišku. Gera diena taikytis su senais draugais ar įgyti naujų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien tu būsi šiek tiek išprotėjęs, originalus ir nenuspėjamas, bet tai, deja, nė kiek tau nepadės siekti užsibrėžtų tikslų. Atvirkščiai, laimėti galėtum tik aiškiai žinodamas, ko nori, veikdamas racionaliais ir patikrintais metodais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Turėsi visą dieną save labai tramdyti, ir gerokai griežčiau, nei kada nors anksčiau. Tau bus sunku susidoroti su noru ką nors apšaukti ar net apstumdyti. Rask kitų būdų "nuleisti garą". Galėtų padėti sunkus fizinis darbas, jei tik tokį rastum.