Horoskopas rugsėjo 27 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 27-oji - Pasaulinė turizmo diena.

Rugsėjo dvidešimt septintoji, penktadienis - 270-oji metų diena (penktoji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 95 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 7.14, leidžiasi 19.05. Dienos ilgumas - 11.51.
Pirmąją delčios dieną Mėnulis teka 23.55, leidžiasi 15.21.
Saulė Svarstyklių ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Visų naudingiausia gyvenime - sava patirtis". (V. Skotas)

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena pasižymės įvairiomis peripetijomis versle ir šeimoje, giminėje. Galite pagaliau sutvarkyti reikalą, susijusį su nuosavybe, jos atkūrimu ar perrašymu. Vakaras nervingas. Kažkas ves jus iš pusiausvyros. Stenkitės tinkamai elgtis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikėtini pokalbiai su žmonėmis, puoselėjančiais jums ne vien gerus jausmus. Galite sulaukti kritikos arba patys elgsitės reikliai. Vakare galite pasijusti nekaip. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, jums neįprastu maistu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tikėtina, kad kils minčių, idėjų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, investicijomis. Stengsitės daugiau užsidirbti arba rasti bet kokį įmanomą uždarbio šaltinį. Vakare galite susikrimsti dėl pažįstamo asmens arba vaikų išdaigų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jums norėsis elgtis emocionaliai, lieti jausmus, tačiau tai slopins aplinkinių santūrumas, kritiškumas. Vakare atsipalaiduosite, jeigu šalia liks tik artimiausi žmonės. Viešumas, svetima aplinka veiktų negatyviai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kils sunkiai įgyvendinamų sumanymų. Tikėtinas nelengvas dalykinis pokalbis. Nebūkite plepūs ir nekantrūs, jeigu nenorite sau pakenkti. Jei įmanoma, pravartu atsiriboti nuo šurmulio ir pabūti vienatvėje, atsipalaiduoti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien galimi rimti kontaktai, dalyvavimas kolektyviniame renginyje, profesiniame susirinkime ar pan. Turbūt bus kalbama apie visiems svarbius dalykus, pareigų ar pinigų perskirstymą, solidarumą ir t. t. Regis, kažkuo pasižymėsite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Domins profesinės ir turtinės perspektyvos. Jautriai reaguosite į kolegų pastabas, mikroklimato pokyčius. Gali tekti atlyginti nuostolį, žalą, mokėti mokesčius, palūkanas. Vakaro incidentas gali pakenkti prestižui ar piniginei.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galima svarbi žinia iš oficialios institucijos arba užsienio. Panašu, kad jausite didelį susirūpinimą dėl būsimo konkurso, patikrinimo, viešo pasisakymo, komandiruotės. Pasimokykite iš svetimos patirties ir nežiūrėkite į kitus kaip į priešus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Svajosite apie pramogas, aplodismentus, tačiau veikiausiai teks surimtėti ir uoliai darbuotis. Būtų gerai, kad konkrečiai spręstumėte iškilusius klausimus, laiku atliktumėte įsipareigojimus. Svarbu nepalikti nesusipratimų ir nelįsti į skolas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tikėtini įvykiai, susiję su konkurencija, partneryste, meile. Turbūt įsitikinsite, kad jokiu būdu nenorite prarasti vieno jums svarbaus asmens dėmesio, net jeigu jis ne visada malonus. Gali iškilti jūsų atsakomybės klausimas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galima tikėtis rimtų pokalbių, įsipareigojimų. Bet kuriuo atveju derėtų užsiimti konkrečia veikla. Netingėkite paplušėti darbe ir namuose, pasirūpinkite ūkiniais, techniniais reikalais, kol nekilo problemų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gana palanki diena rimtiems pokalbiams, susijusiems su nuosavybe, informacija, uždarbiu, verslo sutartimis. Raskite laiko ir nedidelėms pramogoms, draugiškiems susitikimams su mielais jums žmonėmis, bendravimui su vaikais.