- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 3 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugpsėjo 3-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almuotė, Augvilas, Augvilė, Augvydas, Augvydė, Auksė, Bronė, Bronislova, Bronislovas, Bronius, Bronys, Mirga, Sirtautas, Sirtautė, Sirvyda, Sirvydas;
rytoj: Germantas, Germantė, Germina, Girstautas, Girstautė, Girstenė, Girstenis, Girstė, Girstys, Kęstas, Mozė, Razė, Rozalija.

Protingos mintys:
"Žodį reikia vertinti. Tai didžiausia dovana, kokią mums davė Dievas" (N. Gogolis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Visa, ką pasakysite ar padarysite, bus interpretuota jūsų naudai. Šįvakar skirkite laiko atnaujinti ar palaikyti ryšiams su toli esančiais artimais jums žmonėms.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gerai pagalvokite prieš imdamas ką nors peikti, net jei manote, kad kritika būtų konstruktyvi. Apskritai impulsyvūs veiksmai šiandien gali turėti liūdnų padarinių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Norėtumėt išsmukti pramogauti, bet pareiga nučiups jus už apykaklės. Galimų nesusipratimų išvengsite kiek galima aiškiau išdėstydamas savo nuomonę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nors ir labai knietės, tačiau neišduokite savo įsitikinimų. Vėliau dėl to tik džiaugsitės. Tinkamas metas ieškoti darbo, pasikalbėti su jau esamais darbdaviais dėl geresnių darbo sąlygų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei turite verslo ketinimų, geriau juos atidėkite kitai savaitei. Taip pat netinkama diena tvarkyti reikalus, susijusius su žeme, namais, sudarinėti sutartis dėl remonto.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Sunkiau seksis dirbti kolektyve, kam nors paklusti. Puikus metas keliauti, vykti į kitas šalis. Susitikimai, pokalbiai atskleis naujų karjeros galimybių. Tinkamas metas pasirašyti ilgalaikę darbo sutartį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nė nepajusite, kaip tapsite visų mylimi ir gerbiami. Būkite taktiški, galvokite, ką sakote. Asmeniniuose santykiuose stigs romantikos, nuotykių, naujų išgyvenimų. Tai gali versti pasiduoti vienadienėms pažintims.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Objektyvumo ir racionalumo vertinant padėtį šiandien iš jūsų sunku tikėtis. Jei kas norės iš jūsų per daug, ims priekaištauti ar šaipytis - konfliktas garantuotas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nepulkite žadėti to, ko negalėsite ar nenorėsite padaryti. Dėl padidėjusio emocionalumo ir jausmingumo galimi konfliktai šeimoje.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Seksis viskas, ko imsitės noriai ir su entuziazmu. Rutininiai darbai džiaugsmo neatneš. Vakare - nuotykiai, netikėti aplinkybių pokyčiai, gal net apgavystės ar piniginiai nuostoliai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Likite geranoriški, ir diena pateiks ne vieną džiugią staigmeną. Pasistenkite nieko neprovokuoti konfliktui, ramiau viską vertinti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Turėkite atsargoje pasiruošęs porą įtikimų pasiteisinimų - šiandien jų tikrai prireiks. Kita vertus, kartais paprasčiau pripažinti savo tikrą ar menamą kaltę, o gavus atleidimą toliau patyliukais daryti savo.