Horoskopas rugsėjo 30 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 30-oji - Šv. Jeronimas. Tarptautinė vertėjų diena.

Rugsėjo trisdešimtoji, trečiadienis - 273-ioji metų diena (trečioji 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 92 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 07.18, leidžiasi 18.59. Dienos ilgumas - 11.41.
Trečiąją pilnaties dieną Mėnulis teka 20.20, leidžiasi 10.12.
Saulė Svarstyklių ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Noruose atsiskleidžia žmogaus esmė" (Spinoza).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, apsipirkimui. Tiktų sudaryti komercines sutartis. Labiau trokšite komforto, prabangos, malonumų. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai įsigyti kažką ne pagal kišenę.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ši diena svarbi mezgant asmenines ir dalykines pažintis, aiškinantis savo teises bei galimybes darbe, siekiant įkūnyti jums reikšmingus sumanymus. Būsite linkę labiau pataikauti savo ir mylimo žmogaus užgaidoms.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena palanki dvasinėms praktikoms, meninei veiklai. Paaštrės jūsų intuicija, komercinė uoslė. Regis, sunku bus išlaikyti paslaptis, norėsis atsipalaiduoti nuo rūpesčių, svaigintis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jums gali tekti tvarkyti skubius reikalus, sudarinėti sutartis, tarpininkauti, aiškintis verslo klausimus. Tikriausiai įspūdį padarys kolega ar verslo klientas. Galite patirti malonių akimirkų. Galbūt laukia įdomus užsiėmimas, renginys.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien turėtumėte nemažai nuveikti, jeigu tik nesutrukdys užplūdusios emocijos. Galimos naujos sutartys, dalykiniai užsakymai. Galbūt dėl rimtų dalykų konsultuositės su profesionaliais specialistais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien užmegzta nauja pažintis gali suteikti naują kryptį jūsų sugebėjimams bei tikslams. Arba gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas. Galite gauti aktualių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Palanku tvarkyti būsto, nuosavybės, paskolų, draudimo reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, žinoma, pagal jūsų finansines galimybes. Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Noriai bendradarbiausite, tarpininkausite ir gana sklandžiai bendrausite su žmonėmis apskritai. Gali kilti noras užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšius, tuoktis arba skirtis. Jautriai reaguosite į partnerio iniciatyvą, reakciją.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien noriai bendrausite ir darbuositės. Yra tikimybė sulaukti pasiūlymų verslo, finansų, prekybos sferoje ar kt. Galite išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien norėsis pramogų, romantikos, rūpės vaikų poreikiai bei interesai, stengsitės juos suprasti, gerai sutarti. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš priešingos lyties. Galite gauti pakvietimą į renginį ar pasimatymą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Geras metas ataskaitoms, mokslams, projektų pristatymui. Vis dėlto jums reikia atsipalaiduoti, o tam geriausiai tinka paprasta namų ruoša, ramus pabuvimas namuose. Jeigu esate vieniši, staiga galite panorėti šeiminio gyvenimo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nebloga diena trumpoms išvykoms, pasitarimams, deryboms. Jums norėsis ko nors stimuliuojančio protą ir kūną. Tai gali būti tam tikros transformacijos metas, kai sena staiga atgis arba įgaus naują pavidalą.