Horoskopas rugsėjo 4 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 4-oji.

Pasaulinė seksualinės sveikatos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Germantas, Germantė, Germina, Girstautas, Girstautė, Girstenė, Girstenis, Girstė, Girstys, Kęstas, Mozė, Razė, Rozalija;
rytoj: Dinga, Dingailas, Dingailė, Erčius, Erdas, Erdenė, Filibertas, Firmas, Firminas, Gausantė, Justina, Rasvita, Rozvita, Stanislova.

Protingos mintys:
"Gyvenimas nieko neduoda nemokamai, ir viskam, ką atneša likimas, slapta yra nustatyta kaina" (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien norėsite išlikti šaltas ir racionalus, tačiau emocijos kunkuliuos viduje. Neįmanoma tokių būsenų suderinti, o ir nereikia. Pasitikėkite savo vidumi, o logika tegu pabūna nuošalyje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Labai stengsitės, kad jūsų santykiai pajudėtų iš mirties taško, todėl gali tekti ryžtis atviram ir skausmingam pokalbiui. Akivaizdu, kad nebegalite slėptis, tarsi srutis savo galvą įkišęs į smėlį. Visgi nebus taip sudėtinga, kaip jums atrodo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nekalbėkite šiandien apie tuos dalykus, dėl kurių nesate tikras visu šimtu procentų ir jokiu būdu nesilažinkite. Iš namiškių nesulauksite supratimo ir užuojautos, tad visą dieną vadovaukitės tik savo galva.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kažkas jus skatins pasakyti žymiai daugiau nei norėtumėte, net jei ir žinote, kad geriau laikyti liežuvį už dantų. Priminkite sau dienos eigoje, kad prieš ką nors pasakant, vertėtų suskaičiuoti iki dešimt.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Viskam, dėl ko anksčiau jaudinotės, galite leisti ramiai tekėti pasroviui, nepatirdamas žalos ir neaukodamas principų. Tiesa, tai nesitęs ilgai, tik šiandien, bet pailsėti vis tiek suspėsite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būsite linkęs analizuoti aplinkinių privalumus ir trūkumus, priekabiauti prie artimųjų elgesio. Gali būti, kad pasiryšite nutraukti santykius su partneriu. Jei manote, kad jums kažko trūksta, išbėkite palakstyti į lauką.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena tinkama smulkiems, bet svarbiems reikalams tvarkyti, nebrangioms, bet būtinoms namų ūkyje smulkmenoms pirkti. Įsiklausykite į priešingos lyties atstovų komentarus apie savo išvaizdą: jei jus pagyrė, vadinasi, tikrai puikiai atrodote.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien stenkitės nekritikuoti tų, kuriuos mylite ir gerbiate, nes neklysta tik tas, kas sėdi sudėjęs rankas. Jeigu manote, kad tam tikrus dalykus išmanote geriau, imkite ir sutvarkykite juos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien itin svarbų sprendimą gali priimti žmogus, nuo kurio jūs finansiškai priklausote. Pasistenkite naujienas sužinoti pirmas. Antroje dienos pusėje, kaistant atmosferai šeimoje, protingiausia būtų patylėti, o kilus kivirčui - laikytis neutraliteto.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Norėsite nuveikti kažką didelio, galingo, reikalingo. Gali kilti noras keliauti - ir tai visai nebloga diena kelionėms, sportui. Taip pat ši diena palanki įvairiems pradėjimams, sprendimams, aistrai ir meilei išreikšti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite pasiruošęs netikėtam įkvėpimo pliūpsniui. Būtų puiku, kad turėtumėte laiko ir noro realizuoti užplūdusias idėjas. Apskritai diena bus labai smagi ir tinkama pramogoms ar meilės nuotykiams. Ypač seksis vairuotojams, pasiuntiniams ir kitiems nesėdintiems vietoje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną pabūkite su šeima ar bent artimais draugais. Tai suteiks malonumą ir jums, ir artimiesiems. Apskritai dažniau prisiminkite jums brangius žmones, pamaloninkite maloniomis smulkmenomis ar šiaip dėmesiu. Tuo ypač džiaugtųsi vaikai.