Horoskopas rugsėjo 5 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinams patartina surinkti ir surūšiuoti visą turimą informaciją. Neignoruokite aplinkinių nuomonės, patarimų - ši diena palanki telkti užnugarį, ieškoti pagalbininkų, bendraminčių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučiams žvaigždės žada gana lengvą, sėkmingą dieną. Žinoma, geriausiai seksis tiems, kurie turi bendraminčių, tvirtą kolektyvą - jiems pavyks įgyvendinti visus šios dienos planus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nepatartina laukti, kad viskas ateitų savaime - diena palanki aktyviai veikti, priiminėti sprendimus, ieškoti naujų galimybių. Daugiausia dėmesio skirkite finansiniams reikalams. Tinkamas metas vykti į tolimą kelionę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien nesunkiai pelnysite pripažinimą, ypač jei jau kuris laikas ruošėte tam dirvą. Tiesa, būsite ne tik lengvai pastebimi, bet yra pavojus, kad užkliūsite pavyduoliams. Vakare neiššvaistykite pinigų smulkmenom - greitai jų prireiks stambesniems pirkiniams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien pamėginkite plačiau pažvelgti į daugel dalykų, net ir į tuos, kurie jums, atrodė, iki skausmo pažįstami. Gali būti, kad kils naujų, įdomių minčių. Ko ėmęsi, veikite drąsiai, užtikrintai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelėms bus pergalinga, sėkminga diena, jei sugebėsite susikaupti ir atsirinkti tai, kas šiuo metu svarbiausia. Nesunkiai pavyks pritraukti pagalbininkų. Vakare tiesiog būtina rasti laiko sau, sudėlioti mintis, susivokti jausmuose.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ypač sėkmingos būtų investicijos, naujo verslo pradžia ar senojo plėtra. Rizikos neišvengsite, tačiau bet kokiu atveju daugiau išloštumėte, nei praloštumėte. Jei asmeniniame gyvenime ieškote rimto partnerio, šiandien didelė tikimybė tokį žmogų sutikti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nešykštėkite energijos, aktyviai kibkite į darbus. Nauja veikla paskatintų išsijudinti iš pastaruoju metu kausčiusio sąstingio, suteiktų pasitikėjimo savimi. Asmeniniame gyvenime daug kas priklausys nuo to, ar mokėsite susitarti, suprasti kito interesus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sulaukę pasiūlymą dėl tinkamai apmokamo darbo ilgai nedvejokite - permainos bus jums į naudą. Žinoma, būkite reiklesni ir mokėkite išsireikalauti to,kas jums pelnytai priklauso. Vakare skirkite dėmesio šeimos nariams.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jausite ramybės, santūrumo poreikį. Nesiblaškykite, neeikvokite energijos nereikšmingoms smulkmenoms. Gali būti, kad teks apspręsti, ar pasitikite jums gana artimu žmogumi. Pasirinkti nebus lengva, tačiau būtina.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena gali būti iš tiesų sėkminga, jei netinginiausite ir nedrausite sau pasvajoti bei išmėginti ką naujo. Gavę naujų pasiūlymų mėginkite suprasti, ar jie bus jums naudingi tolimesnėje ateityje. Asmeniniame gyvenime gali kiek keistis santykiai su draugais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien būkite kuo diplomatiškesni, kad nelepteltumėte to, dėl ko vėliau tektų gailėtis. Didelė tikimybė susipažinti su įtakingais žmonėmis, ateityje galėsiančiais nemažai jums padėti, tik venkite intrigų ir negarbingų poelgių.