- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 5 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 5-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dinga, Dingailas, Dingailė, Erčius, Erdas, Erdenė, Filibertas, Firmas, Firminas, Gausantė, Justina, Rasvita, Rozvita, Stanislova.
rytoj: Beata, Beatas, Fausta, Faustas, Kantigirda, Kantigirdas, Magnas, Tautas, Tautenė, Vaištartas, Vaištartė, Vaštautas, Vaištautė.

Protingos mintys:
"Polinkis bendrauti yra maždaug priešingai proporcingas intelekto vertei" (A. Šopenhaueris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali būti pernelyg ryžtingas, kategoriškas ir agresyvus. Nesistenk kuo daugiau nuveikti - nepamiršk tiesos, kad "mažiau yra daugiau". Nieko nesiek jėga, prievarta.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atradimų, jėgos metas, paskatinsiantis ryžtis netikėtam žingsniui. Palanku spręsti problemas, susijusias su mokesčiais, paveldėjimu. Būk apdairesnis dirbdamas kompiuteriu, vairuodamas automobilį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Palanki diena spręsti bendravimo nesklandumus su kolegomis - pirmas pasistenk atsiprašyti, susitaikyti. Neleisk sau pokštauti - tavo humoras gali būti ne taip suprastas, ypač darbe.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena nuostabi krikštui, vedyboms, tik nesugadink šventės pernelyg skubėdamas, jaudindamasis. Viską stenkis daryti ramiai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali atsispirti daugeliui vilionių, bet turi ir silpnų vietų, todėl įmanoma užkibti ant jas žinančių kabliuko. Savo pinigus ir širdį laikyk atskirose vietose.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien nebus sunku susikaupti svarbiems ir atsakingiems darbams. Nuveiksi viską, ką buvai susiplanavęs. Tuo tarpu niekaip nesugalvosi, kaip efektyviai pailsėti ir greičiausiai vakarą praleisi prie televizoriaus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena bus pilna netikėtų įvykių, tačiau ne visi jie bus malonūs. Anksčiau planuotą kelionę verta atidėti bent dienai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei rytą šaus į galvą gera idėja, neatidėk jos rytojui. Imkis ją įgyvendinti, kitaip kas nors kitas bus pirmesnis. Rytoj ji ir neatrodys, ir iš tiesų nebebus tokia gera.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kad ir ką sužinosi, venk daryti staigias išvadas - situacija pasirodys geresnė, nei yra iš tiesų. Labiau pasikliauk nuojauta.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būk atidesnis tėvų skundams, poreikiams, sveikatai, kantresnis bendraudamas su sutuoktiniu. Mokėk saugoti paslaptis - nepasiduok provokacijoms.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kritinis laikas - ypač darbe lik santūrus bendraudamas, atsargus ką nors veikdamas. Svarbių reikalų tvarkymą atidėk. Nereikėtų pervertinti savo galimybių žadant, įsipareigojant.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Reikšmingas metas - šios dienos įvykiai gali įnešti į tavo gyvenimą svarbių pokyčių. Vis dėlto neverta spręsti šeimos, meilės problemų. Būk apdairesnis, nerizikuok tvarkydamas piniginius, turto reikalus.