- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 6 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 6-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Beata, Beatas, Fausta, Faustas, Kantigirda, Kantigirdas, Magnas, Tautas, Tautenė, Vaištartas, Vaištartė, Vaštautas, Vaištautė;
rytoj: Adriana, Adrijonas, Daumantė, Gražina, Klementina, Marė, Marija, Vytautas.

Protingos mintys:
"Gamta niekados mūsų neapgaudinėja; tik mes patys nuolat apsigauname" (Ž. Ž. Ruso).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galimas konfliktas tarp tavo idealų ir realybės. Įsivaizduojamus dalykus priimsi už tikrovę. Keista, bet kažkas neįtikėtino šiandien vis tiek gali įvykti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Geriau viską daryti neskubant, galvojant apie pasekmes ir perspektyvą. Vertėtų nepasiduoti iliuzijoms. Gali apsirikti vertindamas simpatijas ir tikrus jausmus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jausi nerimą dėl piniginių reikalų, ypač jei turi įsipareigojimų bankui, didelių skolų ar nesumokėtų mokesčių. Pasistenk nors trumpam užsimiršti, atsipalaiduoti. Pailsėjęs rasi kur kas racionalesnių, protingesnių sprendimų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tikriausiai mokėsi suderinti pareigas ir pramogas. Tavo įvaizdis bus itin ryškus - gali sulaukti didelio populiarumo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Mokėk gyventi šia diena ir džiaugtis nedideliais laimėjimais. Sėkmė šypsosis garbingoms ir atkaklioms asmenybėms. Meilėje ne visi troškimai išsipildys, tačiau kol kas neverta skubinti įvykių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Stenkis kuo mažiau planuoti ir tikėtis pagalbos iš aplinkinių. Tikslo siek pats. Būk atsargus kelyje, dėmesingesnis prekybos centruose.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tau bus svarbu pasidalyti savo sumanymais, mintimis su draugais, pažįstamais. Tikriausiai būsi kviečiamas į šventinius renginius, svečius arba pats jų sulauksi.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gali būti, kad susidursi su nekasdieniškais dalykais paprasčiausioje kasdienybėje. Palanki diena kaimynų, giminių susibūrimams, viešnagėms pas draugus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tiktų pasižmonėti, surengti vaišes, prisigalvoti malonių pramogų. Meilės reikaluose viskas bus gerai, jei neieškosi kvailų nuotykių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali išduoti ar nuvilti tie, kuriems nuoširdžiai patikėjai profesines paslaptis, pasidalinai ateities planais. Dar ne vėlu viską sutvarkyti taip, kad tau būtų naudinga.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Palanki diena gerinti savo įvaizdį. Pavyzdžiui, surengti smagų ir originalų vakarėlį verslo partneriams, draugams. Jei nėra nuotaikos ką nors organizuoti, ilgiau pasivaikščiok gryname ore.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būsi dosnus ir kiek išsiblaškęs, pasiruošęs artimiesiems atiduoti daugiau nei turi, tačiau vargu ar už tai sulauksi dėkingumo. Jei reikia pagalbos, maloniai nustebins tie žmonės, iš kurių mažiausiai jos tikėsies.