Horoskopas rugsėjo 6 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena palanki kūrybinių sumanymų brandinimui. Skirkite laiko šeimai, namams, materialiems reikalams. Laikykitės rimties, kad ir ką darytumėte, darykite iš širdies.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būtinas poilsis, atsipalaidavimas, gerai veiks vandens procedūros. Gera diena priiminėti svečius, svečiuotis patiems. Rūpinkitės vaikais, jokiu būdu nesibarkite, nesipykite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien mažiau bendraukite, leiskite laisvą laiką tik su mielais žmonėmis, nieko nedarykite vien iš pareigos. Jei turite abejonių - palaukite, kol jos išsisklaidys, jokio skubotumo!

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien pamėginkite pajusti gyvenimo tėkmę ir natūraliai prie jos prisitaikyti. Nepykite, nesikarščiuokite, pasistenkite į daugelį gyvenimo klausimų pažvelgti filosofiškiau, atraskite sielos ramybę.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Neskubėkite, gerai apmąstykite kiekvieną savo žodį, kad paskui netektų gailėtis dėl duoto pažado. Kita vertus įsipareigojimai lieka įsipareigojimais - jei pastaruoju metu jų nevykdėte, susimąstykite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Puiki diena savianalizei, neskubriam bendravimui su artimu žmogumi, paprastų gyvenimo džiaugsmų ir malonumų atradimui. Išgyvenkite kiekvieną akimirką, pajusti, ką reiškia būti čia ir dabar.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Labiau pasitikėkite savo instinktais ar nuojauta. Bandydamas rūpimą reiškinį įvertinti racionaliai, galite išleisti iš akių užslėptą, tačiau svarbią reikšmę. Teisingiausias bus pirmas įspūdis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien reikšmės turės ne tik tai, ką jūs kalbate, bet ir tai, kaip mokate klausytis. Kuo dėmesingesnis būsite, tuo daugiau reikalingų ir naudingų dalykų sužinosite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Artimiesiems reikia jūsų dėmesio, pasistenkite jį visą skirti šeimai. Ypač vaikams norisi jautrumo, švelnumo, supratingumo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galite tikėtis rimto susirėmimo dėl principinių dalykų; situaciją gali išgelbėti tik jūsų nuosaikumas ir gera savitvarda. Pasistenkite neįklimpti smulkmenose, galvokite plačiau.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Įsiklausykite į savo intuiciją, pasistenkite suvokti, kas jums gyvenime svarbiausia ir kam norite skirti daugiausiai pastangų. Greitai jums atsivers naujos didelės galimybės, tad susitelkite ir kaupkite jėgas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien būsite ganėtinai jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Tikėtini tiek teigiami, tiek neigiami emociniai sukrėtimai. Vakarop tikriausiai jausitės pavargęs ir linkęs praleisti ramų vakarą namuose.