- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 7 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo 7-oji:

Panevėžio diena
Buriuotojų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Bartas, Bartenė, Bartė, Bartys, Palma, Palmyra, Pulcherija, Pulkerija, Regina, Rėda;
rytoj: Adriana, Adrijonas, Daumantė, Gražina, Klementina, Marė, Marija, Vytautas.

Protingos mintys:
"Gamta niekados mūsų neapgaudinėja; tik mes patys nuolat apsigauname" (Ž. Ž. Ruso).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ypatingai neišgyvendamas dėl nesėkmių santykiuose ar darbe, imkis pakeitimų savo namuose, tai bus malonu visiems dalyvaujantiems. Skirk laiko rašymui, poezijos skaitymui ar dienoraščiui.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nekreipk dėmesio į neigiamus aplinkinių pasisakymus ar prognozes - dabar neblogas metas, jei nori užsidirbti pinigų. Tai gali padaryti nekilnojamojo turto srityje ar asmeninių investicijų srityje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei ką nors slepi nuo savo artimųjų - tai gali išaiškėti, todėl namuose turėsi aiškintis. Tavo sugebėjimas sugalvoti originalių idėjų atneš pripažinimą iš vadovų pusės.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebūk patiklus - nepasakok apie naujus projektus ar originalias idėjas mažai pažįstamiems žmonėms. Tave gali apgauti. Jei atiduosi finansinius reikalus tvarkyti kitiems žmonėms, gali patirti rimtų nuostolių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Venk apkalbų, taip pat stenkis aiškiai išreikšti savo mintis, kad tave suprastų teisingai. Norėsi keliauti - ypač patiks tai daryti su grupe žmonių. Jei kažkas tikisi iš tavęs neįtikėtinų dalykų - vertėtų pasakyti, kad nesi stebukladarys.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei norėsi pasiskolinti pinigų, tau turėtų pavykti, tačiau atsakomybės našta prislėgs ne vien tavo, bet ir partnerio pečius. Į periodo pabaigą pasižymėsi darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nerizikuok, saugokis traumųPravartu susitikti su bičiuliais, gerbėjais. Atgaivintos pažintys gali būti itin naudingos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pagaliau pavyks pailsėti. Apdovanok save už ne taip seniai patirtus sunkumus ir triūsą. Puiki terapija jtavo ženklo žmonėms - apsipirkimas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Bus sunku tave kuo nors nustebinti: numatysi net slaptus konkurentų ketinimus ir rasi būdų, kaip išvengti keblių situacijų. Nekeisk planų, veik ryžtingai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atsistatys pašliję santykiai su sutuoktiniu, įsimylėsi, pajusi norą dalytis gyvenimu su kitu asmeniu. Jausi didžiulę aistrą garbinamam žmogui, nenorėsi su juo skirtis net trumpam.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Puikiai klostysis santykiai su bendradarbiais, kurie pajus tau ne tik pagarbą, simpatiją, bet ir šiltesnius jausmus. Neatmetama galimybė, jog darbe užmegsi tarnybinį romaną, kuris gali peraugti į rimtesnius santykius.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei paskubėsi, gali susirasti naujų partnerių savo versle. Būsi gerai nusiteikęs ir būtinai rasi būdų pasilinksminti bei sudalyvauti triukšmingame vakarėlyje.