Horoskopas rugsėjo 8 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Rugsėjo aštuntoji - Švenčiausiosios Mergelės Marijos gimimo diena, arba Šilinės; Vytauto Didžiojo karūnavimo ir Padėkos už Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės apgynimą diena.

Teigiama, kad 1607 metais (kitų tyrinėtojų duomenimis, 1608 ar 1612 m.) Šiluvoje pasirodė švč. Mergelė Marija su kūdikėliu ant rankų. Švč. Mergelės Marijos gimimo dieną, arba Šilinę, mūsų protėviai šventė pagerbdami mirusiuosius ir prisimindami rudens lygiadienį.

Rugsėjo 8-oji jau prieškario Lietuvoje buvo švenčiama ne tik kaip religinė, bet ir kaip tautos šventė, įvesta minint Vytauto Didžiojo mirties 500 metų sukaktį. Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas, apkrikštijęs žemaičius, buvo nuoširdus ir švč. Mergelės Marijos garbintojas. Tapęs galingu valdovu Vytautas sumanė atsikratyti unijos ryšių su Lenkija. O vienintelis būdas tai padaryti buvo pasiūlyta Lietuvos karaliaus karūna. Karūnavimas turėjo įvykti 1430 m. rugsėjo 8 d., per švč. Mergelės Marijos gimtadienį.

Iš Romos vežamą karūną sulaikė lenkų didikai. Karūnavimas neįvyko. Netrukus po sunkių išgyvenimų Vytautas Didysis mirė.

Rugsėjo aštuntoji, antradienis - 251-oji metų diena (antroji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 114 dienų.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 06.38, leidžiasi 19.54. Dienos ilgumas - 13.16.
Ketvirtąją delčios dieną Mėnulis teka 01.32, leidžiasi 17.27.
Saulė Mergelės ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Žmogus, kuris prisiriša prie turto, gyvena apimtas turto rūpesčių, išties yra didelis vargšas. Jeigu jis savo pinigais tarnauja kitiems, tuomet jis turtingas, labai turtingas" (Motina Teresė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ryte stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti barnius, konfliktus. Ypač sunku bus susikalbėti su kitos kartos žmonėmis. Vakarop pralinksmėsite, jeigu užsiimsite tuo, kas jums įdomu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikėtinas pasiūlymas ar informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams. Tačiau įmanomi ir priekaištai, nusiskundimai. Stengsitės manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. Tai gali sukelti problemų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neatsisakysite nė vienos progos papildyti piniginę ar pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesni, kad kiti neišviliotų iš jūsų pinigų, vertingų daiktų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ši diena panardins jus į profesinių rūpesčių okeaną. Ryte susvyruos pasitikėjimas kolegomis, jeigu jie buvo pažadėję kažkuo pasirūpinti už jus. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus, primygtinius reikalavimus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tikriausiai neišvengsite aplinkybių, verčiančių dvejoti, nepasitikėti. Galima psichologinė, etinė dilema. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Gerai veiks sportas, turizmas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Rytas bus neramus dėl kitų žmonių keliamų reikalavimų ar sudaromų netikėtų trukdžių. Jeigu mažiau kreipsite dėmesio į replikas ir susikaupsite darbui, mokslui, hobiui ar kt., niekas iš pusiausvyros neišmuš. Atsargiai kelyje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūs galite susidurti su išbandymais tiek santykių, tiek moralumo, sąžiningumo prasme. Galite veržtis į sporto renginius, varžybas, konkursus, o tuo pačiu mėginti ne itin padoriu būdu kažką laimėti sau ar artimos aplinkos žmogui.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rytas nervingas, gal ir avaringas. Įdienojus seksis dauguma reikalų, ypač jeigu turite patirties, seniai tuo užsiimate. Jei užplūs protingos mintys, jų nepaleiskite pavėjui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite gana azartiškai nusiteikę, linkę rizikuoti, varžytis dėl meilės ar turto objekto, rungtis dėl prizo ar kito pasiekimo. Ne kiekviena avantiūra pasiteisins. Kai kurie jūsų poelgiai gali būti palaikyti aferomis ar piktnaudžiavimu statusu, ryšiais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien įmanomi nuostoliai arba teks mokėti uždelstus mokesčius, skolas. Mažiau klausykite svetimų patarimų, kaip tvarkyti jums žinomus reikalus. Laikykitės įstatymų, taisyklių bei instrukcijų. Neprovokuokite priešiškumo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Iš ryto nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Gresia finansinis nuostolis. Laikykitės saugos darbe bei sanitarijos taisyklių. Galimi sportiniai pasiekimai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gana palanki diena ir meilei, ir darbui, ir vaikų lavinimui. Tik pasistenkite, kas auganti karta iš jūsų gautų teigiamus pavyzdžius. Labai lengva padaryti auklėjimo klaidų ir prisidaryti problemų, jeigu stokojate pagarbos ir užuojautos kitiems.