Reklama

Horoskopas rugsėjo 8 d. (ketvirtadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Geri atsiliepimai apie jus ateina iš ten, iš kur net nesitikite, o kartais net nepastebite. Maži komplimentai stiprina jūsų poziciją, tačiau nesusireikšminkite ir teigiamų įvertinimų sulauksite dar daugiau. Tai, kas prasideda šalia, tęsis ir toliau, o apie jūsų reputacija žinos vis daugiau asmenų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien pajusite papildomą psichinės ir protinės energijos pliūpsnį. Žinokite apie tai, tačiau būkite atsargūs ir sugebėsite pasiekti žymiai daugiau, jei šią energiją atsargiai nukreipsite sudėtingų užduočių įvykdymui. Suraskite konstruktyvų būdą išsilieti, bet supraskite, kad kai kas nematoma Jūsų gali laukti už kiekvieno kampo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasidalinkite savo idėjomis su žmonėmis, kuriuos mylite. Leiskitės artimųjų padrąsinamas. Kai kas duos jums gerą patarimą, tad ilgai nelaukite ir vadovaukitės juo. Ši diena taip pat gera įvairiems pokyčiams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būsite ypatingai užimtas, kadangi visi iš jūsų norės nuomonės ar sprendimo. Pagrindinė užduotis, kurią turite išspręsti - atskirti pelus nuo grūdų. Diena bus sėkmingesnė, jei kreipsite dėmesį į nedidelius, bet išmintingus pasirinkimus, o ne vienos problemos sprendimą. Todėl spręskite greitai ir imkitės vis kito klausimo. Ši diena jums labai palanki megzti pažintis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien būsite nerimastingas ir jautrus, todėl galite pasielgti netikėtai. Kantrybės trūkumas kasdienėje rutinoje bei laisvės troškimas gali jus padrąsinti padaryti tai, ką paprastai laikote vaikiškumu. Šiuo metu taip pat primygtinai sieksite įgyvendinti savo poreikius. Taip pat galite sulaukti kokio nors įvykio, kuris sugriaus jūsų įprastą darbotvarkę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Aiškėja jūsų ilgalaikiai tikslai, karjeros uždaviniai bei gyvenimo kryptis. Pajausite aiškumą bei suvoksite tikslą, o tai skatins jus būti dar energingesniais ir siekti to, ko tikrai norite. Sulauksite pripažinimo ar paramos iš jūsų viršininkų, jei tik, žinoma, imsitės iniciatyvos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiuo laikotarpiu keisite savo asmeninius įpročius. Jūsų valia ir nusiteikimas stiprėja, todėl turėsite drąsos spręsti problemas, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos. Kadangi nepasitenkinate paviršutiniškais sprendimais, būsite pasiryžęs rauti piktžoles su visomis jų šaknimis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Esate budrus, jūsų protas aiškus ir aštrus, o sugebėjimas suprasti naujas idėjas - padidėjęs. Taip pat šiandien palankus metas verbalizuoti ir vystyti naujas idėjas, o jūsų intelektualinis smalsumas bus ypač didelis. Ši diena gera kurti planams ir strategijoms ar pradėti naujas studijas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų intuicija paaštrėjusi, o reakcijos - atitinkančios aplinkinių elgesį. Šiandien lengva sutarti su žmonėmis, jei tik jiems leisite, todėl skleiskite gerą nuotaiką ir būkite pozityvus. Venkite konfliktų ar bet kokio negatyvumo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien jūsų emociniai potvyniai stiprūs, todėl viskas, ką turite daryti - pasinaudoti jais. Pagrindai, kuriuos šiandien padėsite bus tvirti. Jausite draugiškus jausmus, todėl bus lengva įžvelgti teigiamas žmonių puses, tačiau prisiminkite, kad gali būti ir neigiamų pusių. Diena gera nuotykiams, tik būkite atsargūs!

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien Jūs budrus ir pasirengęs bet kam. Tikėtina, kad dienos tempas bus greitas, netgi karštligiškas. Esate neramios būsenos, trokštate aplenkti kitus, kalbėtis, keistis informacija bei užmegzti ryšius. Nervingumas ar irzlumas daugiausiai susijęs su stresu ar išaugusiais poreikiais jūsų darbe.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiuo metu Jums nelengva būti pernelyg kritiškam. Jūsų aplinkoje daug negatyvių minčių, kurias turėtumėt išsklaidyti. Tai, ką vadinate konstruktyviomis pastabomis, gali būti aplinkinių laikoma žeminančiais komentarais, todėl labiau nei įprastai stenkitės būtų pozityvus. Nepamirškite to pritaikyti ir kritiškai žvelgdamas į save. Pasistenkite pasitikėti savimi.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');