- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas rugsėjo 9 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Jus supantys žmonės yra kupini šviesos ir energijos, tad šiandien viskas bus lengva ir paprasta. Jų bruzdėjimas užkrečiamas, tad kuo daugiau būsite su aplinkiniais - ypač tais, kurie daug pasiekę - tuo labiau jausite Jumyse augantį potencialą. Leisdami žmonėms Jus įkvėpti, kartu kursite su jais stipresnius ryšius.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien būkite atsargus ir nepasakykite ko nors prieš tai neapgalvojęs! Tai gali būti itin rizikinga, kadangi aplinkui gali būti žmonių, prieš kuriuos savo reputaciją turite išlaikyti švarią. Atvirai kalbėkite tik su draugais, o šiuo metu pasistenkite save kontroliuoti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ši diena bus ypatingai gera, tačiau Jums artimam ir svarbiam žmogui gali kaip tik nesisekti. Būti jautriam artimųjų nuotaikoms, o kartu džiaugtis savo pasiekimais - nelengva, tačiau Jūs tai galite padaryti. Pasistenkite nesipainioti po kojomis mylimiems žmonėms, - taip išsaugosite gerą nuotaiką bei nejausite sąžinės graužimo, kad dėl Jums besišypsančios sėkmės kažkas kitas jaučiasi blogai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien pabandykite bendrauti su žmonėmis šiek tiek kitaip, nei esate įpratęs. Tai netruks pastebėti kiti, tuo pačiu ir Jūsų siunčiama žinia bus aiškesnė ir labiau suprantama. Juk dažnai žmonės atkreipia dėmesį į tai, kas nauja ar neįprasta. Todėl pasitelkite fantaziją ir savo žinią iškomunikuokite kūrybiškai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ši diena parodys, jog komandinis darbas jūsų sėkmei yra būtinas. Žinoma, tai galbūt nėra pats greičiausias kelias norint atlikti darbus, tačiau turbūt pats maloniausias. Jei galite rinktis žmones į savo komandą, užtikrinkite, kad kai kurie jų turi skirtingą nuomonę nei jūsų. Tokiu būdu sugebėsite įžvelgti įvairias problemos ar sprendžiamo uždavinio puses.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tarp to, ko norite Jūs, ir to, ko trokšta kiti - kompromisui yra nemažai erdvės, tad nebūkite toks užsispyręs. Jei suvaldysite savo emocijas ir situacijai pritaikysite šaltą racionalų protą, jūs greitai pamatysite, kaip kiekvienas iš derybų išeis laimėtoju.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Siekis savintis ir valdyti draugus - prastas įprotis, tad jei draugas ar draugė paskambins Jums ir pasiūlys pakeisti savo planus, nesišiauškite. Jei dėl draugysčių nesijaučiate tvirtai, netrukus pradėsite nesaugiai jaustis ir pats. Dalinkitės draugais su kitais žmonėmis ir nepamirškite, kad jūs taip pat esate vertinamas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien pastebėsite neįprastas mažas detales, kurių nepastebi kiti, o tai leis jums pasijusti galingu. Turėsite atsakymus, kai kiti tuo tarpu krapštys pakaušius. Laikas taip pat palankus norint stebėti žmones, tad atsipalaiduokite ir nuošaliame kavinės kampe pabandykite pažiūrėti į pro akis tekantį gyvenimą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei šiuo metu jaučiatės sutrikęs, turėtumėt leisti įvykiams tekėti sava vaga. Gali tekti atsisakyti svajonių, projektų, santykių ar net tikslų. Faktas tas, kad jūs esate vienas ir negalite atlikti visko. Todėl negraužkite savęs, jei kai kas klostosi ne taip, kaip norite. Savo bejėgiškumo pripažinimas ne visuomet džiuginantis, tačiau šiuo metu - būtinas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūs galite būti pavadintas vėjavaikišku, jei įsipareigosite atlikti tai, ko nesugebate. Tad jei kas nors paprašys jūsų šiandien įsivelti į naują projektą, kuris jūsų nedomina, padarykite paslaugą žmonėms ir pasakykite, kad tai jūsų nedomina. Jei bijote įžeisti jų jausmus, tuomet galite ir šiek tiek pameluoti, tik nesakykite "taip"!

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pats laikas pasitelkti savo slaptą ginklą - savo puikius bendravimo sugebėjimus! Jei jus kas nors suglumino, kodėl apie tai nepakalbėjus? Žmonės paprastai į tokią iniciatyvą reaguoja pozityviai. Išreikškite savo susirūpinimą, tad bet kokie nesusipratimai bus greitai ir maloniai išspręsti. Ir kas žino? Galbūt Jums pasiseks sukurti tokį stiprį ryšį, jog užsimegs romanas , žinoma, jei jums to šiuo metu reikia.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Svarbūs ir dideli pokyčiai ateina į Jūsų gyvenimą - tad būkite kantrūs! Nors jų ir laukiate, tačiau neskubinkite įvykių anksčiau laiko. Kitu atveju jus ištiks šokas, o tada tie pokyčiai jūsų nebedžiugins, tik sukels galvos skausmą. Tad leiskite viskam tekėti sava linkme.