Horoskopas sausio 1 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei norite nuveikti kai ką svarbaus ir naudingo, nesiblaškykite. Kuo daugiau plepėsite su bendradarbiais ar leisite laiką neišmintingai, tuo labiau kils susierzinimas dėl nepabaigtų darbų. Pasistenkite nieko neatidėlioti kitoms dienoms, mat darbai tik kaupsis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Savo darbą atlikite iš širdies, sąžiningai, tuomet ir rezultatai bus geresni, ir vadovai labiau patenkinti. Jei turite apsispręsti dėl kokio nors svarbaus klausimo - dar šiek tiek palūkėkite, surinkite daugiau informacijos, pasitarkite su draugais ar artimaisiais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Atverkite savo širdį šeimos nariams ar savo mylimam žmogui, mat sunkiai seksis susidoroti su savo emocijomis. Gal tai ir bus sunku, tačiau atminkite, kad taip parodysite savo pasitikėjimą tais žmonėmis, o taip pat nusimesite naštą nuo pečių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien ypač sudėtinga bus suprasti teisinius dokumentus, tad pabandykite atidėti sutarčių pasirašymą kitai dienai. Būsite linkę šiek tiek dramatizuoti įvykius, naujienas. Vairuokite atsargiai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Vadovaukitės savo intuicija ir suprasite, kad kai kas nori jus apgauti, pasinaudoti. Liūdins tai, kad šitaip gali pasielgti žmonės, kuriais esate linkę pasitikėti. Geras laikas dalykiniams susitikimams, jei dirbate verslo srityje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien galite sulaukti pasipriešinimo jūsų mintims ir idėjoms iš šeimos ar kolegų. Bandykite prisitaikyti. Jūsų lankstumas ir dinamiškumas visiems išeis tik į naudą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Turite galimybių pakilti karjeros laiptais, tad nesugadinkite palankios situacijos neapdairiu žodžiu ar poelgiu. Gali nuliūdinti netikėti įvykiai, visgi pokyčiai kartais yra geriau nei nuobodi rutina.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nežaiskite ir netampykite fortūnos už ūsų. Dieną gali pasitaikyti palankių progų, tačiau nepameskite galvos ir nepasiduokite azartui. Venkite flirtuoti, būkite ištikimi mylimiems žmonėms ir venkite su jais pyktis. Vakare daugiau dėmesio skirkite vaikams - jie bus itin pažeidžiami.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų sugebėjimas įkvėpti kitus šiandien ypač pravers, mat padės motyvuoti komandą. Jei turite problemų - geriau nediskutuokite apie tai su kolegomis. Būkite atidūs net ir atsitiktinai išgirstam žodžiui, net ir ne jums skiriamai naujienai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būkite atsargūs su žmonėmis, kurie jums ką nors pirš, dovanos, aiškins, kad tai jiems neva nieko nekainuoja. Būkite atsargūs, kad apsukruoliai neapdumtų akių komplimentais bei gražiais pažadais, perspektyvomis tiek asmeninių santykių, tiek dalykinėje sferoje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei nepulsite dalintis su kitais tuo, kas jums guli ant širdies, galite pasiekti to, ko norite. Kai ką gali išgąsdinti jūsų jausmai, tad geriau susilaikykite. Jei norite įgyvendinti kokią nors idėją, nesiūlykite to per daug įkyriai - metas šiuo metu nepalankus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būkite budrus, laikykitės saiko principo. Reikalai ir įvykiai gali klostytis visai ne taip, kaip norisi. Dėl to kylančio nepasitenkinimo geriau neišliekite ant artimųjų. Dabar nesate labai stiprūs, tad jums reikėtų vengti atviros konfrontacijos.