Horoskopas sausio 13 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena. Dvidešimt metų nuo ano, tragiškojo, 1991-ųjų sausio. Šią dieną minime masinį taikų Lietuvos piliečių pasipriešinimą Sovietų Sąjungos bandymui jėga į savo rankas paimti valstybiniam perversmui reikšmingus objektus.
Bandydama nuversti teisėtai išrinktą ir nepriklausomos valstybės atkūrimą paskelbusią Lietuvos valdžią sovietų kariuomenė 1991 metų sausio 13 dieną Vilniuje jėga užėmė Televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą.
Sovietų kariuomenė tuomet neišdrįso pulti Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo rūmų, kuriuos saugojo dešimtys tūkstančių taikių žmonių. Tačiau prie Televizijos bokšto nebuvo išvengta aukų - desantininkams pradėjus su karine technika važinėti po minią ir šaudyti į beginklius žmones žuvo 14 ir buvo sužeisti daugiau nei tūkstantis laisvės gynėjų.
Besiplaikstančios trispalvės, žvakučių liepsnelės, gėlės, vainikai ant žuvusiųjų už Lietuvos laisvę kapų primins skaudžias netektis, žaizdas ir mūsų pačių, išsivadavusių iš imperijos gniaužtų, susitelkimą pavojaus akivaizdoje.

Savo vardadienius šiandien švenčia:
Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta;
rytoj: Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija;

Protingos mintys:
"Dalį laiko iš mūsų pavagia, dalį - atima, o dalis nepastebimai dingsta" (Seneka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai metas, kai galite norėti išsiginti, atsisakyti jausmų, artimo asmens. Vis dėlto greit galvosite kitaip. Vertinantiems partnerystės tvirtumą verta dažniau nusileisti, net jeigu logika bus jūsų pusėje. Galite turėti priverstinių išlaidų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Laukia darbinga diena. Visiems jūsų reikės: vieni prašys patarimo, kiti - pagalbos, treti - paguodos. Tik nemanipuliuokite kitų jausmais dėl naudos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tai metas, kai vertėtų atsiriboti nuo viso pasaulio, tačiau tai padaryti bus sudėtinga. Nebus lengva atsipalaiduoti: gali tekti nemažai nervintis dėl artimųjų, netikėtų konfliktų su draugais, mylimu žmogumi ar priverstinių išlaidų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena nekokia - situacija bus sunkiai valdoma. Netikėtos traumos, technikos, transporto gedimai. Sveikatos irgi gali pristigti. Geriau atsisakyti kelionių, svarbių vizitų ir nereikalingų vaikščiojimų po prekyvietes.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei jūsų jausmai nuoširdūs ir jau pavyko pramušti nepasitikėjimo, atsargumo sieną, galite tikėtis ilgalaikių santykių, kuriuose vyraus pagarba vienas kitam, aistra ir abipusis supratimas. Už mokėjimą laukti dažnai atlyginama giliais jausmais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ramiai tvarkykite reikalus, nepanikuokite. Jūsų planams įvykdyti reikia daugiau laiko. Naujasis pažįstamas gali pasirodyti esąs gimininga siela.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pats laikas prisiminti seną draugą. Kartu papietaukite ar išvažiuokite į gamtą. Bendravimui ši diena itin palanki, galima pasisemti daug teigiamų emocijų ir energijos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien jūs turite dėmesį sutelkti į dvasinius reikalus, o materialinius rūpesčius pamirškite. Finansinės problemos vėliau susireguliuos pačios be ypatingų sunkumų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pasistenkite skirti susikaupusiems buitiniams darbams namuose atlikti. Dienos nuotaika priklausys ir nuo jūsų sutuoktinio nervų šaltumo bei humoro jausmo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Savo meilę artimiesiems paliudykite ne tik žodžiais, bet ir darbais. Padarykite jiems ką nors malonaus ir galbūt netikėto. Skirkite daugiau dėmesio vaikams - tarp jūsų vyraujanti įtampa išnyks.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Skirkite daugiau dėmesio savo šeimai, nepraraskite kantrybės būdamas su vaikais ar giminėmis. Nepriimkite savo namuose žmonių, kurių nemėgsta jūsų vaikai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien pasistenkite mažiau bendrauti, todėl nedvejodami atsiribokite nuo svetimų žmonių, įkyrių draugų ir uždrauskite sau ginčytis su artimaisiais ir ant jų pykti. Į svečius ar keliones taip pat nevykite.